Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok pénzem van, minimális...

Sok pénzem van, minimális igényeim. Mit csináljak a pénzemmel?

Figyelt kérdés
Hobbikat próbáltam, vettem megy motort letettem az A2 jogsit, de mentem vele eddig 3szor kb. Kis panelban élek, nekem tökéletes. A pénzem meg csak egyre és egyre gyűlik, de így meg semmi értelme a pénznek hogy csak van.
2015. szept. 24. 15:12
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Forgasd be passzív keresetbe, legyél csendestárs egy vállalkozásban vagy jótékonykodj.
2015. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Adományozhatsz is akár vagy fektesd be valamibe hátha később nagyobb igényeid lesznek, családod gyerekekkel és nagyobb ház kell, esetleg csinálj egy vállalkozást, nyiss valami helyet kávézót, boltot, kajáldát.
2015. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Így még több pénzem lenne kedves első, nem vagyok előbbre.
2015. szept. 24. 15:19
 4/35 anonim ***** válasza:
Mondjuk add nekem én tudnék vele mit mezdeni
2015. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

ha befektetsz kezdők támogatásába nem feltétlen lesz több pénzed, mert be is fuccsolhat a dolog, viszont ha befut akkor lehet gazdag leszel, viszont jobb érzés, hogy segítettél neki elindítani a vállalkozását...így többen gazdagodtok meg, míg nélküled nem tud belevágni :)


22F

2015. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
csatlakozom 15:20-ashoz :D
2015. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
De egyáltalán nem leszek tőle boldogabb hogy valakit segítettem.
2015. szept. 24. 15:23
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

akkor fogd meg vágd be a kandallóba és égesd el!

nincs kandallód? vegyél olyan házat amiben van és akkor járj oda elégetni!


vagy akár utazgathatsz, ha már mást nem akarsz támogatni...

kvázhatsz, dogozhatsz, szerencsejáték 100001 dologra elverheted rajtad áll...

2015. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%

Eléggé érdekes probléma, nyilván marhaság, provokatív álkérdés. La Rochefoucald mondotta egykoron, hogy az Isten az észt osztotta el legegyenletesebben és a pénzt a legigazságtalanabbul, mert midnenki arról panaszkodik, hogy kevés a pénze, arra meg senki, hogy kevés az esze. Ha igaz, amit írtál, valószínűleg te vagy a negyedik emebr Jézus, Buddha és Assisi Szent Ferenc után, akit ez a probléma megérintett.

Az elődeid példája nyomán javaslom, alapíts vallást.

Ha nem hülyéskedsz, akkor igazad van, Buddha mondotta, hogy amit birtokolsz, az birtokba vesz téged.

Összességében ez azonban nem szokik probléma lenni, sok mindneki més van a világon, aki örömmel fogadja, ha odaadod neki. Én mondjuk nem kérem, nekem is elég a sajátom, viszont nem állítom, hogy sok.

Viszont ha egy értelmes javaslatra vágysz, én személy szerint enm tudom elképzelni azt, hogy valaki panelben lakjon, ha megtehetné azt, hogy egy csendes, madárcsicsergéses erdőben lakjon inkább, faházikóban. A helyedben elgondolkodénk azon, jó-e a kádár-kaptárban.

2015. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
9-es kösz, burkolt lehülyézés...
2015. szept. 24. 15:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!