Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most tényleg az én hibám hogy...

Most tényleg az én hibám hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nálunk szinte az egész osztály beteg, a fél osztály hiányzik. Én is megfáztam, néha fáj a torkom és a fejem. Anya fel van háborodva miért vagyok beteg, mondtam neki járvány van biztos én is belestem de szerinte nem mert az én hibám mert "nem öltözök fel". Most van rajtam farmer, vékonyabb rövid ujjú és zokni hogy ne a hideg kőre lépjek. Nekem így teljesen jó, nincs melegem illetve nem fázok. Anya szerint rossz nézni mert ő fázik és azt hiszi én is fázok. Azzal piszkál hogy miért nem veszem fel a dzsekim, ezért vagyok beteg stb.. Dzsekibe folyik rólam a víz, melegem van.

Most tényleg én vagyok a hibás? Úgy kiabál velem hogy már lassan süket is leszek

15/L


2015. szept. 24. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
5%

Igaza vagy.

Nagylány akarsz lenni...

2015. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Az anyák sajnos ilyenek. Nekem is sokáig tartott meggyőzni az enyémet, hogy nekem így jó. Ez van. Általában a felnőtteknek rosszabb a vérkeringése, azért fáznak jobban.
2015. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dzseki ebben az időben? Poló rövidgatya ez a jó idő, végre nincs dögletes meleg ,de hideg se. Az anyák ilyenek, nem kell foglalkozni velük. Ja és mond meg neki hogy alapvető hülyeség hogy a hidegtől (20fok) lesz beteg az ember.NEM. a vírústól bacitól ami bekerül a szervezetébe és nem tudja egyből legyűrni a védelmi rendszere.
2015. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!