Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet mondani ha megkérdez...

Mit lehet mondani ha megkérdezik milyen zenéket hallgatok? Tőlem sokszor kérdezik, és nem nagyon tudok mit mondani.

Figyelt kérdés

Két okból 1.hogy mi van ha leszólnak/lenéznek miatta

2.sokféle stílusból szeretek zenéket,tehát nem emelhetem ki hogy pl csak a rockot,de azt sem mondhatom hogy minden stílusból,mert ez sem igaz,elsorolni a stílusokat meg sok ideig tartana+van amit hirtelen nem is tudnék milyen kategóriába soroljam...



2015. szept. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindig megmondom erre a kérdésre, hogy leginkább a rockot szeretem, nem érdekel, ha bárki leszól miatta, az nekem is megy ugyanúgy más ízlését illetően, ha én tiszteletben tartom, hogy más milyen zenét hallgat, akkor az a minimum, hogy ez működjön fordítva is, más esetben biztosan nem hagyom szó nélkül, és nem tudom le az "én legalább nem olyan szarokat hallgatok, mint te" típusú mondatokkal az egészet.
2015. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyesen, de azért megemlítem pl. az Imagine Dragons-t, The Heavy-t vagy Macklemore-t.
2015. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy mulatásit :D
2015. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veterán vas ***** válasza:

Erre a kérdésre, válaszold az alábbiakat (kellően unott arckifejezéssel)

"leginkább a 18.századi olasz zenét kedvelem, kiemelve Salieri, és Paisiello műveit, bár a német Dittersdorf művészete is elég közel áll hozzám. Igaz, hogy az átlagember (itt megvető grimaszt vágj) ebből az időből inkább csak Mozartot ismeri, de nekem az ő zenéje túl felszínes, mondhatni vulgáris.."


Általában ennél a résznél már visítva menekül a kérdező. Amennyiben egy kellően sznob zeneértővel hoz össze a sors, akkor is sikered lehet, mert csodálattal fog adózni a kifinomult ízlésedhez. :)

2015. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D

Én is néha zavarban vagyok, amikor ezt kérdezik tőlem. Főleg mikor mondom, hogy a rockot szeretem, aztán a kérdező felsorol mindenféle együttest, amiről soha nem hallottam és megkérdezi, hogy tőlük mit ismerek...

2015. szept. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 orexion válasza:
Én általában azt mondom, hogy szeretem a komoly zenét, de nem zárkózom el semmitől. :)
2015. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2015. nov. 16. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!