Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki megkérdezni valakitől...

Ciki megkérdezni valakitől hogy cigány-e?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Max egyszer beszelgetes kizben kivukhat a dolog, ha ugy terelodik a tema ea gulyeskedik az ember ovatosan. Amugy meg latni a szemukon, fulukon foleg. Olyam az arcberendezese mint egy koboldfelenek
2015. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen jelei vannak,hogy az?
2015. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

1. jel: Lop.

2. jel: Büdös.

3. jel: Amennyiben ezek nem jellemzőek rá akkor nem cigány csak roma.

2015. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Amugy meg latni a szemukon, fulukon foleg. Olyam az arcberendezese mint egy koboldfelenek"



*lach*

Orban Viktor? :-)

2015. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tony Blair?

:-)


Neki is eleg koboldképe van.

2015. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A koboldok aranyos gazdag mesebelilények,ne hasolitsuk öket a sehonnai cigányokhoz.

tonynak majom arca van.

a cigoknak agresszív.

2015. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
57%
Nem ciki, csak veszélyes, csak egyszer hangozzon el a "cigány" szó egy cigány előtt és már veszi is a bökőjét
2015. szept. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem sok cigány ismerősöm van, egy szerelmem is, egyáltalán nem tabu téma velük a cigányság.

Ők is simán legádzsiznak minket.

2015. szept. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
A roma és a cigány ugyanaz! Amúgy onnan tudod, hogy az,hogy furán beszél, sötét a bőre, nagyon vizslatja az aranyfülbevalódat...
2015. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ismerkedtem egy sráccal, aki roma származású volt. De míg a neten ismerkedtünk nem kérdeztem ezt tőle,, csak képen láttam. Viszont kedves, rendes, egyetemista srác volt. Így amikor találkoztunk finoman, óvatosan rákérdeztem, hogy látszik rajta, hogy roma származású. S ő mit mond erre. Aranyos volt. Mondta, hogy a nagyapja volt roma csak, s rajta kiütközött ennyire, hogy nagyon is meglátszik.
2015. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!