Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogositvány szeretnék szerezni...

Jogositvány szeretnék szerezni "B" kategóriában, mire érdemes oda figyelni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinek hogy ment ? Suli tapasztalatok ?
2015. szept. 25. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem sürgős, akkor keresgélj és várj addig egy kuponos oldalon, míg lesz egy ajánlat a KRESZ letételére. Én még anno a Kuponvilágon meghirdetett kuponnal csináltam a KRESZ-t és az eü-t 8.000Ft-ért. Amúgy a KRESZ-re csak tanulni kell, viszont utána gondosan kell oktatót választani. Olvasgass utána 1-1 oktatónak. Amúgy a 30 óra nem lesz elég, úgyhogy a pótórákat is számolt bele.

A KRESZ-t és az EÜ-t itt csináltam (és nagyon jó hangulatban teltek az órák) : [link]

A gyakorlatot pedig itt csináltam, ha már pár utcára volt tőlem és még régi ismerős is volt, aki tényleg jó oktató: [link]

2015. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaz én több mint 20 éve csináltam, de ahogy az első leírta a kreszt csak meg kell tanulni, semmi exra nincs benne nem kell tőle félni, viszont azzal nem értek egyet, hogy a 30 óra nem lesz elég, nekem még 20 óra volt a kötelező és simán levizsgáztam nő létemre :) Igazából nem tudok konkrét dolgot mondani mire kell odafigyelni, hisz mindenre! A vezetés nem "gyerekjáték" életek függnek tőled, szóval a lényeg, hogy a kreszt szépen be kell majd tartani és nyugodtan, nem kapkodva vezetni majd... :)
2015. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy ne olyan iskola legyen ami extra gyors jogosítvány szerzést kínál baromi olcsón. Van akinek bejön, nekem nehezebben ment ez a tanulási folyamat, a Kelenföldi Csigavérnél kezdtem de megbántam. Utána átmentem ugyancsak a 11. kerületben a Maczi-Sulihoz és imádtam vezetni, nem rettegtem az óráktól, nem azt domborította ki az oktató h mekkora szerencsétlen ügyetlen vagyok.

Illetve nem tudom hány éves vagy, én már dolgoztam mikor elkezdtem, tavasztól őszig jártam, és a nyár durva időszak volt mert a sok gimis is olyankor tanul vezetni és bizony volt h hetek teltek el óra között, ami nem szerencsés.

2015. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!