Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg kéne szakítani a kapcsolat...

Meg kéne szakítani a kapcsolatot egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Valaki aki nem kedvel viszont eltűr, engedi hogy írogassak neki. Különbözőek vagyunk, én magányos, ő meg egy menőgyerek, van bőven társasága, vannak haverjai, tökéletes élete van. Olyan szeretnék lenni mint ő, hogy nekem is ilyen tökéletes legyen minden. Sok közös témánk nincs, de sokszor ráírok, ő meg reagál mindenre. Normális velem sokszor, viszont nagyon könnyen mérges lesz. Igazából minden zavarja, irritálja, szóval tényleg csak eltűr, viszont rohadtul idegesítem sokszor. Nem tudok megfelelni neki, hogy egy kicsit is kedveljen, mert minden amit csinálok az sz*r. És amikor mérges lesz (már legalább 10szer összevesztünk kb. 5 év alatt), akkor nagyon könyörtelen és bunkó tud lenni, olyankor keményen beletapos a lelkembe. Ha kicsit mérges akkor meg elkezd flegmázni csak. De vele legalább mindent meg tudok beszélni amit akarok.


Ennek a kapcsolatnak mennyi értelme van? Le kéne koptatni?


2015. szept. 25. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tènyleg azt èrzed hogy csak "eltűr,, akkor hagyd a fenébe. Nem erdenes vele foglalkozni.. Vagy ha annyirq nem tudod hogy hogy is érez.. szívódj fel pár napra aztán várd ki míg keresni fog.. de ha még 1nap utan keresni fog akkor se dőlj be. Várj legalább 3napig... es majd a reakciojárol eszre veszed hogy hogy is vesz téged.. ha nem keres valósz. Tenyleg csak elviselt..
2015. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen osztálytársam. Nem igazán érdemes vele foglalkozni. Ja és ne legyél bexari cingárp*csű, mert csak annál jobban elkezd fölényeskedni. Keményen mint a fagyott kutyaxar, és ha beszól szólj vissza durvábbat, valamint ne legyél zárkózott, és ne akarja a kísérője lenni, mert akkor csak az árnyéka lehetsz ;) Tapasztalatból mondom, nekem is volt ilyen korszakom. Szerencsére elmúlt,mert tettem ellene ;) Ja és legyél egy kicsit egyéni, én például hungarista vagyok, felvállalom, nem húzom meg magam. Ne aggódj, mindjárt máshogy néznek így az emberre. Aztán majd írd meg mi lett!
2015. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!