Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki miért kezdett el dohányozni?

Ki miért kezdett el dohányozni?

Figyelt kérdés

Nem kell semmi körítés, sem mentegetőzés, sem félórás monológ, veszekedés meg a legkevésbé.


Csak okokat kérek, ki miért kezdett kátrányt szívni. Kíváncsiság...



2015. szept. 27. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Haverok buli fanta...
2015. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Hogy "elkezdtem", az erős túlzás. Érdekelt, milyen, úgyhogy kipróbáltam. Nem tetszett, nem is értem, más mért csinálja. Ez volt kb. 10 éve, azóta nem szívtam, csak mások füstjét az utcán. 25/n
2015. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2.hoz csatlakozok.


Én 3x slukkot szívtam 23 életévem alatt.Egyik barátnőm rávett egy buliban,meg húgom is mondta kíváncsi én hogy szívom a cigit,mondom hogy te bolond,mikor nem dohányzok:D

Nekem parázs íze van vagy mi.Utána a száj ízem is rossz lett.Szóval rögtön ittam utána,de amíg a kezemet alaposan meg nem mostam,meg nem mostam fogat addig éreztem a büdös füst szagot én ebbe élni nem tudnék.Fogalmam sincs,hogy lehet erre a szarra rászokni? :D

2015. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyet értek a második, és a harmadik válaszolóval. Mindenkinek megy a zöld kéz.


Igazából olyanokra vagyok kíváncsi, aki már egy ideje dohányoznak. Miután kipróbáltátok, miért szoktatok rá, annak ellenére, hogy valójában egy rossz ízű, büdös mérget szívtok?

2015. szept. 27. 15:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezért:

[link]

2015. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert nekem ízlett és feelinges volt.
2015. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt, hogy fílinges volt? Jó érzés volt? Úgy érezted, jól mutat a kezedben?
2015. szept. 27. 16:07
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom, még fiatalka vagy, azért kérdezel ilyeneket. Van az az élethelyzet, amikor összecsapnak az ember feje fölött a hullámok. Ilyenkor kétféle ember létezik: az egyik rágyújt, a másik nem. Én sokáig voltam a másik, aztán egyszer csak az egyik lettem.
2015. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Azért kérdezek ilyeneket, mert hallani akarom dohányosok szájából, hogy miért mérgezik magukat.

Valójában vannak sejtéseim. Nem megtudni akarom, csak hallani.

Ha valaki függővé válik az a befolyásolhatóság, és a gyengeség jele.

A fiatalok azért, mert menő, az idősebbek pl. azért, amit te mondtál. De ezekben az emberekben valami még sincs rendben, ha azt választják, hogy mérgezik a szervezetüket.

Azért nem tudom teljesen megérteni a dohányosokat, mert én mindig is olyan voltam, aki nagyon vigyáz az egészségére.

2015. szept. 27. 16:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól éreztem magam cigivel a kezemben és a mai napig jól érzem. Csak már leszoktam, nagy ritkán ha becsúszik egy-egy szál. Nekem nem bírta a szervezetem, rosszul voltam tőle a vége felé. Sportolok is és nem volt meg a késztetésem sem, hogy rágyújtsak és rontsak a teljesítményemen.

De amúgy örülnék ha lenne olyan minden káros anyag mentes cigi, amit csak úgy következmények nélkül szívhatna az ember. :D

2015. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!