Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosítvány szerzés, ha...

Jogosítvány szerzés, ha megvan a kresz vizsgám 16 évesen és 9 hónaposan már vehetek vezetési órákat?

Figyelt kérdés
16 évesen és 9 hónaposan meglehet a kresz vizsgám, de, ha az megvan rögtön mehetek vezetni vagy 17 évesnek kell lennem, hogy elkezdhessek vezetni vagy rosszul értelmezem, és csak 17 éves kortól lehet forgalmi vizsgát tenni, de 17 éves koromig elkedhetem a kilómétereket, órákat vezetni hogy meglegyen 17 éves koromra és mehessek vizságázni?

2015. szept. 27. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A vezetéssel várnod kell 17 éves korodig.
2015. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoval akkor vezethetek,de csak 17 evesen vizsgazhatok ,rendben koszonom!:)
2015. szept. 27. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit szebben fogalvazva, mint a második hozzószóló, tényleg javaslott az első hozzászólónak, hogy nézzen utána jobban, mielőtt válaszol.


Elkezdhető a forgalmi vezetés, de a forgalmi vizsgát a 17. életév betöltése utánra kell időzíteni.

2015. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors es hasznos valaszokat:)!
2015. szept. 27. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
főleg azért is kezdj el intézkedni, mert sok oktató totál be van havazva, nekem egyszer december elején lett meg a kresz, és márc-ba tudtam menni az első órára, igaz kis céghez mentem mert nagyon ajánlották h kedvesek, így is volt, csak a sok várásnak nem örültem
2015. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!