Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek erdemes lenne...

Szerintetek erdemes lenne belefogni a videozasba youtuberkent?

Figyelt kérdés
Szeretnem elkezdeni de nem vagyok biztos magamban es picit felek. Mire szamithatok ha elkezdem? Mennyit kereshetnek a youtuberek?
2015. okt. 1. 02:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha jól megy az angol, és képes vagy rendszeres, színvonalas, érdekes epizódokat kreálni, akkor érdemes, de úgy sem garantált a siker. Egyébként meg mit veszthetsz? Legfeljebb nem nézi majd senki. De ha nem próbálod ki magad benne, sose tudod meg, hogy tudnád-e csinálni.
2015. okt. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én szívesen csinálnám, ha lenne időm és értenék hozzá:D A pénz meg nem érdekelne, mert nem azért videóznék. Láttam már olyan videósokat, akik sokkal jobbak, mint a "nagyok", de a nézettségük hihetetlenül kevés.. szóval szerencse is kell meg tudnod kell magad reklámozni stb..
2015. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

A kifizetés a nézettségnek a 3000-ed része. Peldaul 3000 nező utan kapsz 1 dollart. De csak akkor küldik el ha bejött 50 dollar. Tehát minimum 150000 néző után.

Ez a 3000 se egy konstans, mostanában egyre nő, mármint egyre több néző kell 1 dollárt keresni. Ez azért van mert egyre többen állnak be a buliba, például te is.

2015. okt. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 180kg vagy, rohadnak a fogaid, nem tudsz értelmes mondatokat alkotni, emellett folyton követelőzöl, szidsz mindenkit és pénzt kunyerálsz, pedig most kaptál GoPro-t, akkor igen, a siker garantált:)
2015. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Milyen videókat akarsz csinálni? Mert gamerekből bőven van és már egyre kevesebbeket érdekel. Az a 6 ember akit ismerek mind ugyanazokat a játékokat játszák, ha te olyan csatornát indítassz ahol teljesen mást játszol, akkor azért nem fognak nézni, ha ugyanazokat játszod akkor meg azért.

Ha tehetséges művész vagy akkor az alkotásaid elkészítésének menetét felteheted, az még csekély tömegeket érdekel is.

Magyarul nem érné meg a dolog.

Ha elkezded és nem azt a szart lapátolod, mint sokan mások, nem káromkodsz üvöltve, nem szidod mindenkinek az anyját, akkor ne számíts milliós nézettségre.

2015. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pár napja volt a hír az origo-n, hogy a youtube a tartalomszolgáltatóknak fizetőssé fogja tenni a használatát, ezt is számítsd hozzá a dolgokhoz.
2015. okt. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ha ilyen minecraft gameplayeket meg kihívásvideókat akarsz csinálni akkor teljesen felesleges mert mindenki ezt csinálja. Ha viszont valami tényleg érdekes dolgot bírsz alkotni akkor kár lenne kihagyni. Megélni biztos nem fogsz belőle. Örülhetsz ha évek után kevés kis pénz láthatsz amiből mondjuk elmész meginni egy sört. De ha a pénzért kezded el akkor már ott gáz.
2015. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettek.😁 Egy 16 éves lany vagyok szóval nem gameplay videókat csinálnék. Megjegyeztem mit kell csinálni ahhoz, hogy sikeres legyek! 1. Fel kell szednem 125 kilót es lerohasztani a fogam. 2. végig ordítva káromkodni a videók alatt. Azt hiszem neki fogok 😂😂😂😂
2015. okt. 2. 23:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Bethany Mota! Te vagy az?
2015. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen.. Es itt es most derült ki, hogy igazából magyar vagyok -_-
2015. okt. 3. 03:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!