Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azoknak a...

Miért van az, hogy azoknak a lányoknak akik nekem bejönnek én nem jövök be és akik nekem nem jönnek be azoknak bejövök?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl magasan van nálad a léc...
2015. okt. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert te a saját kvalitásodhoz képest túl jó csajokat nézel ki, akik téged akarnak, azokat meg lenézed, mert azt gondolod, hogy alacsonyabb polcon vannak.
2015. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz amit leírtak, rám két olyan lány is hajtott, akik a barátaim szerint fullos nők voltak, de nekem mégsem tetszettek, de viszont volt már olyan lány is, akire mindenki azt mondta, hogy simán "meglesz", mert nem kifejezetten szép, aztán elküldött pillanatok alatt. A tini kor általában ilyen, mindenkinek van egy ideálja, és mindenki az után fut.
2015. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az élet alapvető problémája. Szerencse kérdése az egész, hogy adott időben és térben összetalálkozzon két éppen párkáreső és egymásnak tetsző ember. Ha jól belegondolunk ennek az esélye minimális.
2015. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert még mindig azt hiszed, h te választasz...ami öreg hiba. ;)
2015. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem igaz amit páran leírta, rám is hajott egy-két olyan lány, akik mások szerint fullos nők voltak, de nekem mégsem tetszettek, de viszont volt már olyan lány is, akire a barátaim azt mondták, hogy simán "meglesz", mert nem kifejezetten szép, aztán simán lekoptatott. Nincs magasan nálam a léc. Sőt ha egy lány nagyon szép és külsőre tetszik, de beszélgetek vele és kiderül, hogy hülye mint a segg akkor már alapból esélytelen a dolog, hiába van jó teste.
2015. okt. 2. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egyszer csak úgy hagynád, h megtörténjenek a dolgok és nem agyalnál, na meg válogatnál annyit?! Ez a lányokra/nőkre jellemző tulajdonság, cseppet sem férfias vonás!
2015. okt. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!