Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova rejthetném a naplómat?

Hova rejthetném a naplómat?

Figyelt kérdés

Nincs külön szobám,galériám van,külön ágyam sem,csak egy matrac,most mindig magammal hordom(ezelőtt írtam már,de anyám pakolászott és beleolvasott,nagyon mérges lettem és megmondtam neki hogy ez bunkóság volt,de nem hatotta meg mert utána még egyszer beleolvasott és elárulta egy srácnak hogy szerelmes vagyok(voltam most már)belé.

Ezután kidobtam,de elkezdett hiányozni rövid idő után a naplóírás és újrakezdtem.

Viszont ha mindjárt betelik és nem hordhatom magammal mindegyik naplómat.

Amikor nem vagyok otthon felmegy leszedni az ágyneműt,keress valamit vagy csak simán arébb pakolászik dolgokat és ha megtalálja elolvassa,de sajnálnám abbahagyni,nem szeretném gépen írni.

Esetleg vegyek lakatos naplót vagy mit csináljak?



#napló #írás #elrejtéso
2015. okt. 4. 00:24
1 2
 1/17 Clark Kent.. ***** válasza:

Csinálj olyan fiókszekrényt, mint Yagami Light a Death Note-ban.


Viccen kívül:


Régen lehetett olyan naplófélét venni, amihez volt lakat. Akkor csak egy dologra kellett ügyelned, hogy a kulcsot ne add oda senkinek.

2015. okt. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Clark Kent.. ***** válasza:

Konkrétan ilyesmire gondoltam amúgy:


[link]


Szerezze be egy ilyet:

2015. okt. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát igen,a death note-os nagyon ötletes lenne:D

Hát lehet így lesz,hogy veszek olyat,én is gondoltam már arra.

2015. okt. 4. 00:48
 4/17 anonim ***** válasza:
A probléma, hogy ezeken a zár általában nem egyedi. Vagyis elég egy másik naplót venni és máris van kulcsod hozzá.
2015. okt. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Clark Kent.. ***** válasza:

Előző:


Ezt is meglehet oldani. Akkor vesz egy külön kis lakatot, valahol egy szaküzletben, amihez speciálisan olyan kulcs van, ami csak azt a lakatot nyitja.

2015. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát igaz ez is,sajnos annyira nem nehezítené meg a dolgát...
2015. okt. 4. 00:54
 7/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz,hát akkor szerintem ez lesz a megoldás :) Köszi
2015. okt. 4. 00:56
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia kérdező.


Amennyiben, maga az írás élménye is fontos neked, a (lakattal zárható napló) jónak tűnik. De ez fél megoldás. A diktafon is egy jó megoldás lehet,ami már minden telefonon megtalálható.

Memória kártyára, vagy egy pendrive-ra lemented, ezek kis helyen elférnek.S ha egyszer meg lesz az önálló életed,majd papírra veted.

Személyes véleményem, hogy a mama részéről ez csúnya dolog, hogy nem tartja tiszteletben a magánügyeid.

2015. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem naplót írok, hanem novellákkal, versekkel és regényekkel foglalkozom, de ezeket a munkáimat elzárom anyám elől.

Én ezeket a melókat telefonon rögzítem, azitan egy kis könyvben ami az iskolatatyómban van, szóval hordozom magammal.

Nem akarom, hogy egy 'művemet' is meglássa, mert tudom mit mondana"Szamdd tanulásra az idot stb stb. Stb."

Nem akarom ezt, de imádom az irodalmat, és ha ez valakinek 6-szor nem tetszik, akkor os folytatni fogom.

Szerintem mindenképpen szerezz be egy lakatot a naplódra, vagy esetleg tedd be a szőnyeg alá. A szekrény tetejére. Gépházba, konvektor alá stb.

Vagy tedd egy társasjáték dobozba, abba tuti nem turkál. :)

2015. okt. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hàt fontos lenne maga az írás,én úgy szeretem de ha nem marad más út diktafonos módszerrel fogom csinálni...

De lehet először megpróbálom úgy hogy napló és arra veszek külön lakatot,plusz megpróbàlom elrejteni valahova de egy ideig nem írok semmit/lényegtelen dolgokat(max addig valahogy kibírom gépen írva a nagyon fontos dolgokat)és hát ha szétszedi az észrevehető.

2015. okt. 4. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!