Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kezdjem el...

Szerintetek hogyan kezdjem el hirdetni jo akaratomat?

Figyelt kérdés
Szeretnek tanitani embereket, ugy noket mint ferfiakat egyarant gyerekeket kiveve...vagyis 17 ev felettieket hisz meg azok is gyerekek, de kozelebb vannak a komolysaghoz mint a a "jatekokhoz" persze hogy meddig hataros ez nincs megtiltva johet barki a lenyeg hogy internetes ugymond online tanitas tehat meszi tavoli emberkeknek is tudnek magyarazni ez mar is kedvezobb hisz nem is kene csinalnod semmit csak olvasnod meg kerdezoskodnod, mibol is allna: tanacsadas es mas egyebb emberi dolgok emberek altal letrehozott dolgok csalad ,vallasok es meg sok egyebb mas...a lenyeg hogy amiket most tudok tovabb adjam masoknak hisz tudom hogy az emberek sokan a vilagba jarnak NYITOTT!! szemmel VILAGOSAGBAN !! megis neki mennek a pozmanak, megbotlanak ,elesnek es utana van aki felall egybol van aki varja a segitseget (hat ep ezeknek itt volnek en) nem nagyravalosag hogy en mit tudok mert nagy vilagban elunk de meg a negyedenek a negyedet se ismerem...annyira ismerem csak hogy vilagosagba megtalaljam az utam es sotetsegben pedig a fenyt (ami egyszeruen csak egy kapcsolo) nem holmi pap fele lennek tiszteletes meg meg mik vannak akik hirdetik "Isten szavat" tanar se vagyok hogy csak ugy tanithassak hisz mehetnek iskolaba ha meg is ez a vagyam de mint mondtam ezek a tudasok amik bennem rejtoznek nem holmi mindennapi dolgok, mivel nyitott vagyok az eszemet hasznalni olykor-olykor nem de azok olyan idok mikor kikapcsolodasra vagyom vagyis magan privat szfera ami csak gondolkodas annyi hogy minimalis modon de ez lenyegtelen, ez a tanitas nekem sokat szamitana szeretetbol tennem tehat semmit nem varnek el cserebe meg annyit se hogy megtanuljad csak hogy meghallgass es ha 100bol 1 embernek fel tudtam nyitni a szemet akkor maris boldogabb vagyok mert a boldogsag ott rejtozik ahol a szeretet arad es mivel szeretetbol csinalom ezert boldogsagot nyerhetek csak meg...talan baratokat is ki tudja...azert irtam kicsit hosszabb definiciot arra hogy mit is akarok hogy azert hatha van itt olyan aki komolyan elhiszi azt amit akarok es talan segiteni probal nekem hisz nem penz szerzes az en celom hanem az o segitsegevel tehat a te segitsegeddel csak meg tobb embernek lehet tudnek segiteni vagy meg lehet az is hogy neked ki olvasod ezt tudnek segiteni...vannak barataim, ismeroseim, csaladom... de ez oly keves a tanitast eleve az elettol kaptam ughogy olyannak ajandekoznam aki tudatlan (tudas*-tapasztalat mindenteren ) Hirdetnem a Tudas szavait az utca szavat nem a konyveket nem irodalom vagy nyelvtan de meg tortenelem se csak a jelen! ...barki is el olvasta ezt VEGIG annak koszonom hogy szant ram idot de ha mar szant ram idot akkor gondolkoZ el egy cseppet azon hogy vajon mit is csinalsz most? el akartad olvasni mar a kozepetol gondoltad hogy a vegere jutol mert erdekes az ami irok ? tehat megertetted a lenyeget? akkor irj nekem hisz nincs mit vesztened mert az elet nem az idorol szol hanem hogy az idon belul mivel foglalkozol hogy mire hasznalod az idodet!Vegszoul: Segits hogy segithessek (helyesirasi problemak vannak de mentsegemre szolvan(irvan) azert is vannak ezek mert tobb nyelvet ismerek es eleve a magyart is tanultam, nem anyanyelv ha igy vilagosabb) .

2015. okt. 5. 21:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!