Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok túl szőrszálhasogató?

Én vagyok túl szőrszálhasogató?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ez-e a jó kategória, nem találtam megfelelőbbet.


Van egy nagyon felületes ismerősöm, igazából csak tudjuk egymás nevét, meg hogy hol vagyunk, de sosem kommunikáltunk.

Tegnap este (kedd) írt egy e-mailt, hogy bajban van, mert külföldi látogatói vannak, és a holnap (csütörtök) délelőtti egyik cég lemondta a programot, be tudnék-e ugrani. Ezer elnézést, de nagy segítség volna. Én ezt csak ma (szerda) reggel olvastam.

Rögtön írtam neki, hogy hívjon telefonon a részletek miatt, úgy gyorsabb. Nem ígérek semmit, de igyekszem.

Semmi. Fölhívtam egy közös ismerőst, hogy megszerezzem a számát, majd hívtam. Nem vette föl. Küldtem sms-t, hogy aktuális-e még a téma, mert 3 megbeszélést kellene átprogramoznom. Semmi. Még egy sms-t írtam, hogy ráérek 9-11 között, de kéne beszélnünk. Erre fölhívatott egy (gondolom) szervezővel, akiről sosem hallottam.

Azon húztam fel magam, hogy semmit nem reagált. Azon gondolkodom, hogy írok neki: "Kedves XY! Szívesen segítettem. Üdv. Z"

Jól gondolom, hogy ilyenkor egy köszönömöt valamilyen formában illik odaböffenteni? Vagy lehet valaki olyan elfoglalt, hogy erre nem ér rá?

40/F


2015. okt. 6. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

O kert segitseget es nem reagalt az uzeneteidre?

En a 2. probalkozasnal hagytam volna...

2015. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te voltál túl lelkiismeretes. :) Én is max egyszer rácsörögtem volna, aztán ha nagyon fontos neki úgyis visszahív, az ő érdeke.
2015. okt. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
NEM tudom, jelezzem-e neki vagy hagyjam a p.ba.
2015. okt. 7. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szard már le. Legközelebb a fazont is.
2015. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van hagyd a francba, és következő alkalommal nem kell kin.alni másnak a p.csáját :D
2015. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ő kért segítséget, nehogy már neked kelljen kérni őt.
2015. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!