Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha semmi...

Mit csináljak, ha semmi kedvem élni?

Figyelt kérdés
Nem értem mi ennek a lényege. Ha sikeres akarok lenni,ahhoz hosszú nyelv,szerencse és érdekkapcsolatok kellenek. Mindenki mindenkit lenéz,leszr,senkire se lehet számítani még saját magamra se. Elegem van a munkából az iskolából és környezetemből. Mit tehetnék? 20/L
2015. okt. 8. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

miért milyen végzettséged van? vagy mit tanulsz éppen? mit dolgozol?


jól gondolom, hogy nincs valami sok sikerélményed az életben?


22F

2015. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudsz te még annyit az életről, hogy ilyet kijelents. Szinte csak most kezdted el, szerezz barátokat, mozdulj ki.
2015. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Meg kell látnod, hogy az igazi siker nem az, amit hosszú nyelvvel és érdekkapcsolatokkal lehet elérni. (A szerencse viszont sosem árt). Válaszd meg, kiknek a véleményre adsz, Ne legyen sok ember, 6-8 bőven elég. Hozzájuk igazodhatsz, a többi mellett elég ha elvagy, hogy nem zavarjátok egymás köreit.

Nehéz folyamat. De működik.

2015. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Gyógyszerésznek tanulok tehát érettségi a végzettségem, a munka diákmunka. A környezetemben ezt tapasztalom, azok a nők akik csinik mindent megkapnak egy szopás után. Férfiak meg egymással kötnek szövetségeket persze érdekből. Én segítőkész vagyok és kedves az emberekkel mégis csicskásnak használnak. Le se tudom pontosan írni mi a bajom,de egyszerűen utálok most mindent.
2015. okt. 8. 14:47
 5/21 anonim ***** válasza:
19%

20 éves vagy...

Szóval egy szopásért te is szeretnél mindent megkapni?

szerinted ez így van jól?

én nem a női nem képviselője vagyok, nem szoptam le senkit mégis sikeres vagyok :)

a sikered rajtad áll!!! ha előre elkönyveled, hogy neked nem jöhet össze valami akkor nem is fog, mert nem is küzdesz érte!

A sikerért meg kell küzdeni, nem szopni, vagy várni mint a sült galambot!!!


22F

2015. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
7%
Semmi kedved élni, de ha valaki megfogná jó szorosan a nyakadat, akkor küszködnél, amíg csak bírsz, nehogy megfulladj...
2015. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

hallgass nirvana-t :D

az embernek a boldogságát a saját életében kell megtalálnia. ha itt nem találod meg máshol se fogod. amúgy a boldogsághoz nem is kell feltétlenül a mai nyelven nevezett ,,siker". bőven elég az ember saját életének ,,sikere"

2015. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Akkor kis világosítás! :)

Ha sikeres akarsz lenni ahhoz csak szorgalom kell, és elhivatottság.

A siker tita, hogy te legyél a legjobb.

Nem bonyolult, ha jó vagy valamiben, sőt a legjobb akkor legyen bármennyire telített egy szakma neked meglesz a helyed.

Ha saját magadra se számíthatsz, hogy várod el, hogy másra számíthass?

Ha tovább viszem a gondolatmeneted, akkor más se számíthat rád. Így te se várhatod el.

Ha eleged van akkor menj pihenni, világot látni.

Vegyél ki 1 évet és élj napról napra, utazgass.

(vagy akaszd fel magad ^^)

2015. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek,milyen válaszokat kaptam most is? Elolvassátok amit írtok vagy rávertétek a farkatokat a billentyűre és így születtek ezek a gyönyörűségek? Nem azt írtam,hogy szopni akarok én igenis megküzdök mindenért ugyanis egy kruva nehéz szak mellett heti 30 órát dolgozok. Ha ehhez nem kell szorgalom és kitartás na meg tehetség akkor mihez? Én arról beszélek,hogy az emberek telibe leszrnak mindent,elfelejtik honnan jöttek és ócsárolják a másikat azt szeretik,akiktől valamit kaphatnak--> pénzt,hatalmat stb. Így értettem a szopást is de nyalást is írhatnék nem ez a lényeg.
2015. okt. 8. 14:57
 10/21 anonim ***** válasza:

nincs kedved élni, eleged van mindenből...

járd ki az iskolát és kezdj el dolgozni, tapasztalj az életből többet, mert ha neked ennyi a környezeted akkor elég nagy a probléma...

válts környezetet! nem mindenhol a jó pofizás megy és a nyalás/szopás...


a sikerhez nem hosszú nyelv és érdekkapcsolatok kellenek...látom most hisztis hangulatodban vagy, lehet később kéne válaszolnom amikor talán kicsit lehiggadsz...

2015. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!