Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Gyakori...

Mit gondoltok a Gyakori Kérdések nevü (tehát erről) az oldalról?

Figyelt kérdés
Szerintem tök jó, hogy van.

2015. okt. 9. 00:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2015. okt. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Jó, hogy van, de igencsak szükség lenne egy unatkozom topikra is, vagy inkább egy külön unatkozom.hu oldalra az itt (főleg éjszakánként) hülyéskedő gyerekeknek.
2015. okt. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Jó, hogy van, de például az ezotéria rovatot megszüntetném, és egy rakás felhasználót kizárnék. Azokra gondolok, akik szórakozásból pontoznak le mindenkit, meg kamu kérdésekkel floodolják szét az oldalt.
2015. okt. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Az elv jó - szerintem.

Ez egy olyan portál lenne, ahol bárki -akár anonim is- jól megalapozott (tehát a korrekt válaszhoz szükséges infókat tartalmazó) kérdéseket tehet fel, arra bárki legjobb tudása szerinti választ adhat.

.

A "A válaszíró X%-ban hasznos válaszokat ad." kitételt viszont átfogalmaznám, a mondatban szereplő "hasznos" szót "tetsző"-re változtatnám. Hiszen erről van szó, lehet a válasz bármennyire hasznos/tudománynak megfelelő, a le-/felpontozás érzelmi alapon történik.

Sajnos, sokan meg semértik a választ, vagy csak em akarják elfogadni az övékétől különböző véleményt, rögtön "katt a piros kézre". (Hozzá kell tennem, hogy aki válaszával mániákusan a "zöld kézre" hajt, nem egyészen egyenes jellem, hiszen nem saját véleményét fogalmazza meg, hanem véleményét(?) aszerint formálja, hogy a többség mit akar hallani/olvasni.)

2015. okt. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az oldal egy nagyon jó lehetőség. Sok hasznos információt lehet rajta találni, de kritikusan kell kezelni. Ám a felhasználók el tudják terelni bármilyen irányba.
2015. okt. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én 3-4 éve intenzíven használtam. most par hete ujra visszatértem. nagyon szeretem, csak elég sok a bunkó, kötözködő ember. és valóban ok nélkül lepontozzàk a vàlaszokat néhányan.. pl tegnap volt egy kérdés, hogy elengedned - e a 20 éves lanyodat kulfoldre.. rögtön az első válaszoló írta, hogy 20 évesen már nem kell az engedély hozzá. egyből le lett húzva 0%-ra..de most komolyan, nem így van? utána aztán feljebb lett pontozva. de nem értem milyen szomorodott lelkűek klikkeltek egyből a piros kézre

meg volt egy kérdés, hogy melyik milka a kedvencetek? leirtam a fajtát, 50%ban hasznos volt a valaszom.. az ilyenen mit lehet lepontozni? :/

de amúgy hasznos oldal, sokat lehet tanulni is innen, és unatkozasra se rossz:)

2015. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én korábban nagy hülyeségnek tartottam, mert csak azokkal a kérdésekkel és válaszokkal találkoztam, amik a facebookon kiemelésre kerülnek, mert akkora nagy marhaság. De 1-2 hónapja nagyon pozitívan csalódtam az oldalban, rengeteg jó fej és jószándékú, igazán segíteni akaró ember van itt, akik tényleg legjobb tudásuk szerint válaszolnak.
2015. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Azokat is ki kellene zárni , akik ékezet nélkül írnak. Meg akik magyarul helyesen nem tudnak fogalmazni. Persze sok buta, bugyuta kérdés van. Aminek semmi értelme.
2015. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a pontozó rendszert... nem a válaszog hasznossága alapján pontoznak, hanem ilyen like, dislike alapon, hogy mi tetszik nekik meg mi nem. Már azért le vagyok pontozva, ha a kérdésre válaszolok. :c

És ez nagyon fáj... T-T

2015. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb, 1 éve még jó volt.
2015. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!