Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idióta szomszédom, ha...

Az idióta szomszédom, ha fellebbezés képpen polgári pert indít ellenem, mert nem tetszik neki, hogy a birtokvédelmi hatóság nekem adott igazat, az neki mennyi pénzbe fog kerülni? Kell egyáltalán fizetni?

Figyelt kérdés
Egy a lényeg, nem tűri, hogy 5 méterre bagózok az abkakától, és att akarta, hogy a saját tulajdon kertünkben egy kis helyen (legszűkebb, legsötétebb részén) cigizzek, ahol ő állandóan be tudna nekem szólogatni, mert utál engem azért, mert egy 21 éves férfi vagyok, aki mem nellesleg boldogan él :DD
2015. okt. 9. 08:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Már ne is haragudj, én sem szeretném, ha nem tudnék szellőztetni, mert a füst dőlne be az ablakomon. Dohányoztam én is, de mióta letettem rosszul viselem, ahogy azt sem szeretem, amikor direkt olyan helyre megyek ahol nem lehetne dohányozni és mégis rágyújtanak a bunkók (pl. buszmegálló). Szépen kért meg téged, hogy menj arébb, te pedig bunkó voltál és beszóltál, és utána pereskedett, vagy alapból szemét volt?

Tégy egy szivességet és menj arébb egy kicsit. Ne a legsötétebb, legszűkebb részre, de ne az ablak alatt füstölj.

2015. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem miért kell mást zavarni a káros szokásoddal, ezt dohányzóként írom! Te arrébb tudsz menni elszívni a cigit ugye? Ő meg nem tud máshogy szellőztetni. Az ilyenek miatt leszünk mindenhonnan eltiltva...
2015. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem cigizel a lakásodban vagy a szobádban?

Ja hogy mert büdös és undorító? Az Ő lakását meg nyugodtan bebüdösíted. Te vagy az idióta, reméljük, most neki adnak igazat ;-)

2015. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Anyira imádom az olyan embereket, mint te semmit sem tudsz és egyből osztod az észt :) annit elmondok,.hogy terrorban tartja a szomszédokat, mindenkkt feljelent, rám rendőröket küldött, mert nem hoztam be a kukáját azzal, hogy életveszélyen megfenyegettem, megkért és arrébbmentem és ott is átordibált, hogy "te. drogos paraszt", folyton zaklat és így élek, szóval fogd be a pofádat okoska és a kérdésre válaszolj, képzeld, saját kert, és az előző ottlakó 10 évig cigizetf az ablaka mellett, az őt nem zavarta, mert őt tudta csesztetni azzal, hogy nincs munkája :) remélem ki fogsz fogni egy olyan embert, aki.ek szívhatod a füstjét évekig :) el sem tudod képzelni, miket csinált, te meg egyből azt feltételezed ahogy lejött, hogy én milyen vagyok :D ja, bocs, nehogy már a saját kertemben napi 2-3 cigit ne szívjak el, nehogy már toleráljuk egymást.
2015. okt. 9. 08:52
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Annyira imádom az olyan embereket mint te, akik nem írnak le semmit az adott szituációról és elvárják, hogy kitaláljuk mi a fenét akart ezzel, aztán még ő van felháborodva, hogy egy nem neki adunk igazat. Szállj már magadba. Költözz el, öld meg, oszt meg van oldva.
2015. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kérdeztem valamit, töbvoeknek is szólok :) meg napi pár cigibe nem hal bele :) nem mellesleg zárt ablakon keresztül is zavarja őt :) annyira imádom, kérdezek valamit, erre teljesen mást kezdtek el irogatni úgy, hogy az adott helyzetről SEMMIT SEM TUDTOK :) Primitív parasztok :D ja, hogy milyen stílusban írok... ne haragudjatok, de az analfabéta idiótákat, akik szöveget sem tudnak értelmezni, de okoskodnak, valahogy nem tűröm :) lehet most engem csesztetni a helyesírási hibáért, ilyen barmoknál ez a következő lépés :D agyhalott tipikus magyarok, semmot sem tudnak, de nagyon okosak :D
2015. okt. 9. 09:01
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem fog fizetni, de kösz, hogy feldobtad a napom. Ekkora gyökeret :-D :-D
2015. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

"Kabbetövig" a nickje.

Ennél több nem is kell.

2015. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Talán nem vitatkozni kéne hülye gyerek, hanem normálisan leírni mi a helyzet és akkor segítő válaszokat kapnál. ( engem kímélj meg az ócsároló privát üzenettől)
2015. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez a felhasználó nevem, akkor mégos tudsz olvasni? :D (elfogyott az összes szabad név és nem akartam fél óráig találgatni).innen is látszik, milyen vagy, most meg a nevet hozod fel :D tipikus öntelt barom :D az ilyen szerencsétlenekkel, mint amilyen te vagy van tele egész pest. Tán nem pesti vagy, hogy ennyire nyomorult vagy? :D
2015. okt. 9. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!