Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "mit...

Mi a véleményetek a "mit tennél/tettél volna. " kezdetű kérdésekről?

Figyelt kérdés
Ha valaki megkérdezi tőletek, mit tennétek, vagy tettetek volna egy helyzetben pl. olyanban amit ő már átélt. Vagy amit kitalál
2015. okt. 9. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Néhány esetben kellemetlen emlékeket idéznem fel bennem ezek a kérdések. Aztán van amikor úgy érzem, ez csak a múlt boncolgatása. Nem mindig tudok jó tanácsokat adni, mert nem mindenki olyan személyiségű, mint én, tehátvlehet másként cselekedne adott helyzetben, barmit mondok. Az ilyen kèrdéseknek szerintem csak akkor van értelme, ha minél többen minél több szemszögből tudnak válaszolni rá, így az ember mi tudja választani a saját személyiségéhez illő cselekedetet. Szerintem.
2015. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HA konkrét , megtörtént esetről kér véleményt, az oké. De a kitalációs hülyeségeivel engem ne fárasszon senki, mert nem sokáig lesz a barátom. Ez oviban volt divatos játék, "mit tennél, ha jönne a zsákos ember/az űrlény/a gyerekrabló" felnőttként már nem díjazom.
2015. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
engem egy kicsit idegesítenek
2015. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában teljesen felesleges, értelmetlen kérdések.
2015. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!