Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tomacat ( Polgár Tamás )...

Tomacat ( Polgár Tamás ) börtönbe van végül is? Vagy miért nem hallani mostanában róla?

Figyelt kérdés

#tomact
2015. okt. 9. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Remélhetöleg igen.
2015. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzetesben van. Valamikor szeptemberben hosszabbították meg neki legutóbb, de nem tudom, pontosan meddig.
2015. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. válaszolóval nem kezdek vitába... Én remélem nincs börtönbe. megérdemli a sok rabló cigány hogy lebuktassa...
2015. okt. 9. 17:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Kiröl ès miröl van szo?
2015. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Egy pszichopata emberke, aki az "igazságosztó" szerepet akarta játszani, és akik szerinte bönt követtek el, azokat a haverjaival összeverte az "igazság" nevében.

NÉHA tényleg olyan valakiket kaptak el, akik loptak valamit (max egy bicikli értékéig), de sokszor ártatlanokat is, akiket valaki megrágalmazott.


Idöközben börtönben van - ezek szerint még csak kvizsgálati fogságban -, mert több komolyabb büncselekmény miatt is folyik ellene az eljárás.

2015. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Akkor azért nincs új része a Tolvajkergetőknek?

Egyébként én nem akarom védeni őt, de megnézett már valamelyik Tomcat kritizáló egy részt is a tolvajkergetőkből? Aki azt mondja, hogy az nem szép dolog amit ott tesznek, annak nagyon nagy gondok vannak az agyában.

2015. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egyet értek veled utolsó .... én már személyesen találkoztam vele néha tényleg elkapja a hév de az is megérdemelte akit pofán "lőtt"
2015. okt. 9. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

5-ös te egy akkor barom benga cigány vagy, hogy ki kéne végezni titeket az ország területén.


Tomcat ártatlan, BP-n olyan szinten lopnak a cigányok és jó pár fehér cigány, hogy az már gáz...

2016. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz utolsó :D
2016. aug. 28. 14:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Az azért nagy szégyen a kérdezöre meg néhány válaszolóra is, hogy egy bünözöt ennyire pozitivnak tartanak, és azt tartják jónak, ha eröszakoskodik másokkal. (Föként hogy sokszor még "téved" is, nem azt veri össze, aki hibás, hanem aki neki nem tetszik.)
2016. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!