Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Folyton egy házról álmodok,...

Folyton egy házról álmodok, életemben nem láttam ezt a házat! Mi lehet ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Azt álmodom,hogy egy földes úton , felfele vezető dombon megyek fel, majd mikor felérek, 3ház egymás mellett (de tele van fákkal a házak mögött mintha erdő kezdődne) házak mentén egy ösvény vezet..végig megyek rajta . Ez volt az első álom.

második álom: ugyan ez, DE folytatva, előttem egy férfi sétál,ahogy az ösvényen végig mentem..mintha őt követtem volna.. iitt megint felébredek.

3.álom: ugyanez folytatva, követem a férfit akire (mostmár) emlékszem,hogy a Dzsudzsák Balázs o.o bemegy a 3.ház kapuján(zöld kerítés) én oda is követem.. és megint felébredtem... nemtudom miért de sűrűn ezt álmodom..de engem inkább az érdekel,hogy hol lehet ez a ház?? Olyan élethű! Hiszek benne,hogy létezhet mert álmodtam már ilyet egy emberrel és 2évre rá megismertem..

olyan kíváncsi vagyok miért lehet ez. Egy ideje kb egy hónapja nem álmodom végig a történetet, hanem a házat látom, foszlányokba jelennek meg jelenetek, ahogy lépek, aztán az ösvény, a kapu.. mostanåba csak foszlány!!! De mi lehet ez????



2015. okt. 11. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a ház lehet, hogy egy elmegyógyintézet.
2015. okt. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!