Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnatok, ha meglatn...

Ti mit gondolnatok, ha meglatnatok, hogy egy lánynak a telefonjan a legtöbb kep olyan, ami a Facebook-on szoktak mostanában lenni? ( lent)

Figyelt kérdés

Valamilyen háttér es szöveg rajta,

Pl.:

maradj erős

Feladom...légy boldog

Soha nem gyűlöltem meg magamat ennyire

Most írjak rad, hogy kellesz nekem, vagy mi?

Mielőtt elitelsz elé át, amit en


Es hasonló képek


Ti mit gondolnatok?

Es természetesen nem mutogatom vagy ilyesmi csak neha véletlenül belepek a fotókhoz/levagom a képek szélét es akkor lehet látni



2015. okt. 12. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Semmit! Minden embernek van valami "lelki erőssitő" a nehez napokra. Nekem a filmek, baratomnak a zene, de van mikor a vallas illetve sok embernek ezek a buta "okossagok". Van akinek a baratai adnak erot van akinek a magany es a konyvek. Semmit nem jelent amig nem elmebeteg hulyesegekrol vannak szo.
2015. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányos
2015. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem igazan értem a kerdest? Magadrol irsz? Es hogy AZ IDE h levagod a szelet? Nem hiszem h vki ezt elitelne, vagy mast gondolna par kep miatt. Szerintem ez sokkal jobb mintha AZ illetönek tobb szaz kepe lenne magarol, más es más pozban (ismerek ilyet)
2015. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bocs * hogy jön AZ IDE * akart lenni
2015. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak azert írtam mert amugy a suliban nem szoktam megnyitni a fotókat es olvasgatni :D


De mivel par kep kepernyokeppel van, ezért azoknak levagom a szelet :D

2015. okt. 12. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy egy tipikus kamaszlány, napi 3 hangulatingadozással és kellenek neki ezek a mélyenszántó bölcsességek.

6 évvel ezelőtt még nem volt mobilnetem, meg wifis telefon, így az asztali gépen gyűjtöttem őket egy mappában. A régi szép idők amikor a mondani valóhoz illő ocsmány csillogó vibráló animációk ugráltak ezeken a gifeken. Most elkapott a nosztalgia... ahh...

2015. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudatlan.

Ileneket azok kedvelik és szeretik tartani telefonon akik kevésbé tudják mint ami szövegen van.

2015. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Kevésbé tudjak, mint ami szövegen van"

Mi?

2015. okt. 13. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!