Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szívesen elmennétek valami...

Ti szívesen elmennétek valami tehetségkutatót vagy kvízműsort megnézni élőben nézőként?

Figyelt kérdés

A nézőtérről ami látszani szokott a tv-ben a háttérben ilyen műsorokban.

Onnan nézni jobb lehet mint a tv-ben?


2015. okt. 13. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha fizetnének se. Egy egésznapos kínszenvedés.
2015. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem mennék. Nagyon hosszú és unalmas lehet.

Ismerőseim voltak már. Igaz nem tehetségkutatón, hanem egy beszélgetős szórakoztató műsor felvételén. A másfél órás műsort iszonyat hosszú idő alatt vették fel, állandóan megállás volt, újra kellett venni, állandóan instruálták őket, hogy most tapsolj, meg ezt csináld, azt csináld, stb.

Nekem ez nem lenne kikapcsolódás.

2015. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tehetségkutatókat, ha élőben adják, annyira nem lehet durva végigszenvedni, de ha felvételről, akkor tényleg nagyon hosszúra tud nyúlni.

Egy korábbi hozzászólóval ellentétben én mennék, ha fizetnének érte, egyébként nem.

2015. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kései Sirató ***** válasza:
Én voltam már, de döntőn és nem előválogatáson, mert az valóban dögunalom lehet.
2015. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Tévében sem érdekel az ilyesmi, úgyhogy nyilván élőben sem. Maximum ha valami közeli barátom szerepelne és megkérne.
2015. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha fizetnének elmennék, egyébként nem mert halál unalmas lehet tényleg.
2015. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Fábryn voltam már, mert kaptunk ismerőstől jegyet. Egyébként tényleg más élmény onnan nézni, pont azért, mert kénytelen vagy minden pillanatban figyelni, még az unalmasabbnak tűnő részek sem tűntek annyira unalmasnak, jobban átjön a hangulat. Persze megvannak a hátulütői, pl. nem feltétlenül döntheted el, hova ülsz (nekünk szerencsénk volt párommal, mert nem akartunk elöl ülni, de így is bevágták egyszer a fejünket... őt jobban zavarta, mint engem, de én sem vagyok egy ilyen magamutogató típusú ember), és több óráig nem mehetsz ki általában pisilni. De jó kis élmény volt, nem bánta meg.
2015. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. vagyok, és ja igen, persze az is ott van, hogy néha instruálnak, hogy hogy tapsolj, előre felkészítenek... de nekem az annyira nem volt zavaró tényező, és nem kellett 600x megállni.
2015. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!