Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek félnek a csendes,...

Az emberek félnek a csendes, zárkózott, visszahúzódó emberektől?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam olyat, hogy veszélyesek, mert nem tudni mit gondolnak meg ilyesmik. Én visszahúzódó vagyok és velem se beszél senki a társaságban
2015. okt. 13. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Én az ilyenektől nem félek, de ha egyszerűen nem akar kommunikálni, csendes és visszahúzódó akkor maximum 1 alkalmat (témát) keresek hogy beszélgessük. De ha látom ez nem változik akkor nem erőlködöm hanem békén hagyom.

A társadalom többsége nem fél az ilyen emberektől, hanem félénknek tartja.

2015. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

nem felek toluk, de ha nem akar beszelgetni akkor mit beszelgessek vele en? Kerdezgessem folyton, vagy hogy kepzeled a dolgot?


Nyilvan az ember azokkal kommunikal, akik akarnak vele kommunikalni.

2015. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem félnek az ilyen emberektől.

Egyszerüen csak furának tartják őket..pont azért mert ezzel a csendességgel másnak tünnek.

Ezért mondják az emberek hogy félnek az ilyen emberektől.

Mert félnek attól akit nem ismernek.

2015. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem senki nem fél az ilyen emberektől. Egyszerűen azért nem beszélnek velük, mert nem tartják őket elég érdekesnek ahhoz, hogy érdemes legyen velük beszélgetni.

Én is ilyen vagyok egyébként.

2015. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy fentebb írják, senki nem fél tőlük, csak nehéz velük bármiféle társalgást kezdeményezni, és az is legtöbbször átmegy kínos hallgatásba. Meg egyszerűen nem elég érdekesek.
2015. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki csendes, az a legtöbb ember szemében unalmas, ezért nem akarnak vele beszélni. Néhány emberből agressziót is kiválthat a csendes ember társasága, és megpróbálja elnyomni, hogy ő többnek tűnjön.
2015. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Előzőek jól mondják.Én inkább csendesebb vagyok.Nem félénkségből, inkább bizalmatlanságból.Minek adjam ki magam akárkinek? Nem érzem úgy, hogy mindent el kellene kotyognom és folyamatosan jártatni a számat.Őszintén szólva a legtöbb ember nem is érdekel igazán és ha beszélgetek velük, csak udvariasságból teszem, ne sértődjön meg hogy egy mukkot sem szólok hozzá.

Ilyen vagyok, ez van.Különc, vagy kicsit antiszoc, lehet...De a hasonlóak megértenek és kedvelnek.A csacsogó, felszínes, minden lében 100 kanál embereket azonban nem birom elviselni.Számomra nem attól lesz érdekes valaki, hogy naphosszat pofázik és produkálja magát, legszívesebbet lecsapnám az ilyet!

2015. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!