Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki túl sok számítógépes...

Ha valaki túl sok számítógépes játékkal játszik, akkor ő kocka, viszont ha valaki ugyanennyi időt tölt el a Facebookon, akkor ő nem. Hogyan is működik a dolog?

Figyelt kérdés
A múltkor hallottam ahogy egy csaj osztálytársam beszólogat egy srácnak, amiért napi X órát játszik számítógépes játékokkal, és hogy mennyire élettelen ettől. Igen ám, de ez a csaj pontosan ugyanennyi (ha nem több) időt eltölt Facebookon, az idióta alkalmazások, a semmitmondó posztok lájkolásával, és a "nézzétek egyedül csináltam meg a szendvicsem" kaliberű képet készítgetésével. Facebookon lógni és egyéb játékokkal játszani nem ugyanaz a függőség?
2015. okt. 15. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De csak a csaj buta. Mert ha eljárna sokat sportolni, meg sétálni face helyett, akkor igaza lenne...
2015. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

nem!


Amíg a wowban csinálsz egy karaktert az kockaság, mert "a karaktered életét éled"

de ha facebookon "éled az életed" (idézőjel nélkül is írhattam volna) akkor nem vagy kocka, "mert van életed"!!!


Am ezt a kocka (gyík) kifejezést használják pl star trek rajongókra, meg megszállott rajongókra is...


22F

2015. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De, csak rosszabb, mert ahhoz még 3 agysejt se kell.
2015. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es szerintem ez hülyeség, az a kocka, aki a szabad idejében is csak TV,számítógép,okos telónak él szabadtéri időtöltések helyett, meg élő emberi kapcsolatok és elfoglaltság helyett. Az már teljesen mindegy, hogy ott mit csinál. Akkor az nem kocka, aki mondjuk játszik 15-20 kicsi számgépes játékkal a szabadidejében, egyikben sem csinál karaktert, de erre megy el minden szabadideje???
2015. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De, ugyanúgy kocka.

Az emberek többsége a fészbukon sem a saját életét éli, hanem a megszépített karakterét. Ha mindenkinek olyan élete volna, mint amilyet oda kiír, akkor az emberek a paradicsomban élnének.

2015. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kockaság nem időtől függ hanem vágytól.

Ha valakinek ég világon semmi dolga és így más tevékenységei mellett napi 10 órát van neten, 6-8 óra napi alvással nézve, nem biztos netvágya miatt teszi.

Ha valaki amint netközelben van, felakar menni bármit csinálni, az a kocka....

Ha face-book ha vmely játék, ha programozik, ha videót csinál, stb...

2015. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, aki sokat játszik számítógépes játékkal az kocka.

A facebook használat is lehet kockás, de lehet értelmes is, pl. baráti összejövetelek, bulik szervezése, utána azok képeinek megosztása.

2015. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert a számitógépes játékok haszontalanok? Én amitt köszönhetem hogy megtanultam angolul. 1év alatt 20x többet tanultam külföldiekkel való beszélgwtés miatt.mint 10évnyi angolozás alatt a suliban.
2015. okt. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
4.: bocs, de szerintem akkor hülyézzél, ha elolvastad és jól is értelmezted a szöveget. 2-es nem azt írta amit olvastál. Lefordítva azt írta, hogy aki játszik azt kockának ítélik az emberek, aki nem játszik, hanem facezik arra azt mondják, hogy emberekkel tartja a kapcsolatot, tehát nem kocka. Igaz, hogy ez önáltatás, de akkor is így gondolják sokan.
2015. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban kocka is voltam, mivel nálam jött be a plusz4,c64 már bánom, hogy nem sporttal és egyéb értelmes dolgokkal töltöttem akkor az időmet... Most csak facen játszom, meg én is szerveztem ott osztálytalálkozót, de nem hinném, hogy egy tinilány is összejöveteleket szervezne...
2015. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!