Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nehéz élethelyzetben...

Ha nehéz élethelyzetben vagytok, mivelpróbáljátok biztatni, rávenni magatokat, hogy igenis tovább kell menni, mindent meg kell csinálni ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetbe csöppentem, teljesen kimerít, fárasztó, lelkileg kész vagyok. Egyetemre járok, van még egy évem, és úgy érzem ezt most nem bírom, inkább elmegyek csak dolgozni, a sok tanulás teljesen kimerít. Járok diákmunkára, az érdekes nem ennyire fáraszt.

Mindennél jobban szeretnék kicsit félreállni és nem csinálni semmit, csak nézném ahogy halad a világ, engem meg hagyjanak ki belőle egy időre.


2015. okt. 20. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
és ha valahol rendesen főállásban dolgoznál,szerinted az jobb lenne,mint az egyetem és a tanulás?
2015. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak 1 kis szabad idöre lenne szükséged?!
2015. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem egy hát pihi elég lenne neked. Nehogy abbahagyd tanulást.

Utána sok esetben nehezebb újra nekiállni.

2015. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!