Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedett...

Szerintetek miért viselkedett így velem a barátom volt barátnője mikor találkoztam vele ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátomnak volt előttem egy élettársa akivel tíz évet voltak együtt.És van tőle egy lánya. Amikor én össze jöttem vele lekönnyűvérűzött szó szerint a barátom anyukájának akivel tartsa a kapcsolatot a kis,lány végett.Pedig én nem ártottam neki.Múltkor úgy gondoltam számon kérem szépen hogy miért is mond ilyenek rám.És tagadta meg elkezdte az arcomat csipkedni miközben beszélgettünk.Nem durván de akkor is furcsa volt hogy miért csipkedi az arcom a kezével a nő.
2015. okt. 22. 05:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez tortenik, amikor egy 16 eves libuci elcsavarja apuka fejet, aki emiatt otthagyja a csaladjat. Az ex nyilvan nem orul neki, utalni fog egesz eleteben, mint a vastag sza*t.
2015. okt. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kikérem magamnak nem vagyok 16-éves.És a pasi sem akarta már vele a kapcsolatot.
2015. okt. 22. 07:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Tartsa -.-" tanulj meg írni
2015. okt. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hanem, 18?


A no meg nem 'zarta le' azt a kapcsolatot, valamint ott a kozos gyerek, akinek most nem lesz apukaja. Az ex benned latja azt a r**ancot, aki miatt szetszakadt a csalad, nemikepp jogosan.

2015. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

XDXDDXXD

Megkérdezted tőle miért csipked? Akkor miért teszed fel kérdést?

Megkérted hagyja abba? Akkor miért teszed fel kérést?

M?egkérdezted miért viselkedett úgy ahogy? Akkor miért teszed fel kérdést?

Beszéltél barátod anyukájával? Akkor miért teszed fel kérdést?

Én nevetségesnek gondolom, de azt is amit te csinálsz.

2015. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"kikérem magamnak nem vagyok 16-éves"

Pedig ezzel a csipkelődéssel szerintem pont ezt akarta sugallni a hölgy. Hogy te még éretlen vagy, és nem gondolja úgy, hogy egy szinten lennétek.

Ez ugyanaz, mintha lekönnyűvérűzne, csak ezúttal elegánsan csinálta.

2015. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!