Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnek a csaladfam utan...

Szeretnek a csaladfam utan kutatni. Valaki valami linket vagy otletet tudna adni?

Figyelt kérdés

Esetleg interneten lehet?

Vagy konyvtari leltarban talalok valamit?

Senki nem mesel nekem semmit es en szeretnem tudni kik az oseim



#Csalad-csaladfa-kutatasa
2015. okt. 23. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyi plébános tud legtöbbet mesélni. Ha Ő sem mond hasznos dolgokat szerintem hagyd a múltat, élj a jelenben!
2015. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy rokonom kezdte el ezt, ő síroknál és plébánián kezdte el az egészet, ha jól tudom, neveket, születési és halálozási dátumokat valamint a halál okát írta le egy noteszba és a 16. századik tudta visszakeresni.
2015. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es ha akkoriban az en csaladfamban nem tortentek hazassagok? En is hazassagon kivul szulettem szoval nem valoszinu hogy o tudna nekem valaszokat adni, attol tartok hogy olyan homalyos az osi csaladfam hogy nem fogok semmit se talalni, de en megis ra szeretnek jonni
2015. okt. 23. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb 2 éve gondolkozm azon, hogy hol kutathatnek a családfám utan, házasságon kívül születtem. Apám nem ismerem, az o nagyszülei nagyon reg meghaltak, anyám is csak az ő dédimamájáig ismerte a családfát. Sajnos még neveket sem tudok.

Ha rájöttél, hogy hol tudnal kutatni légyszíves irj nekem egy üzenetet!

Mert nagyon érdekel, hogy pl az 1800-as években milyen őseim éltek, kik voltak ők, mi volt a foglalkozásuk.

Mert állitólag valami nemes család voltunk az I. Világháborúig, de én bizonyíték nélkül nem hiszem el. S nem is mindig itt élt a család ahol most, sokáig Pesten voltunk, szóval az ős gyokerein egészen Pestre nyúlnak vissza. Szóval még helyi plébánust sem tudok kérdezni.

2015. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!