Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan információk kerültek a...

Olyan információk kerültek a birtokomba, amiknek a létezéséről sem tudhatnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valahogyan rátaláltam egy oldal rejtett, szigorúan titkos adataira, amik az adminisztrátorok számára vannak fenntartva. Most mindegy, hogy hogyan, a lényeg az, hogy rátaláltam és bele is olvastam. Amikor észrevettem, hogy "civileknek" tilos a hozzáférés, rögtön be is zártam. Most furdal a lelkiismeretem, és nagyon félek, hogy ez kitudódik, de egyszerűen furdal a kíváncsiság... Most mit tegyek? Ugye nem fognak rájönni, ha nem beszélek róla?
2015. okt. 23. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen kamu kérdést minek kiírni? Sosem értettem.
2015. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

"Amikor észrevettem, hogy "civileknek" tilos a hozzáférés, rögtön be is zártam"

REEEEEEEEEEEEEEEEETAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARD

"Most furdal a lelkiismeretem"

REEEEEEEEEEEEEEEEETAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARD

2015. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az ilyen megnyilvánulásoknak mi értelme van? Nem kamu, de nyugodtan hidd csak azt.

Más valaki?

2015. okt. 23. 19:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te hibád, hogy azok az adatok nem voltak elég jól védve. Számítógépes rendszerekben a naplókból sok minden kiderül, akár az is, hogy te nézegetted ezeket az adatokat.
2015. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Azért hiszi, kamu, mert 70 IQ feletti ember ilyet nem csinál.

Megnyilvánulásom pedig ugyan ezt tükrözi.. Te nnagyon okos- Komolyan nem egértelmü? V retard-ből nem következtetted ki, retardált vagy?

2015. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem számítógépes dokumentumok voltak, az interneten találtam rájuk véletlenül. Így is látni fogják?
2015. okt. 23. 20:01
 7/13 anonim ***** válasza:

"Ugye nem fognak rájönni, ha nem beszélek róla?"

Akkor ezt már elb..sztad...

2015. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7: Azt nem említettem, melyik oldalon, szóóval...
2015. okt. 23. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Ajajaj, igaz csak péntek van, de szerintem megvan a hét legidiótább kérdése:)
2015. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Menekülj!


Egy rejtett kamera fölvette amikor beleolvastál, és mivel ezek olyan információk, amik sosem tudódhatnak ki, ezért veled hamarosan végezni fognak. A CÉG bérgyilkosa már a nyomodban van.


[link]

2015. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!