Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit tegyek,...

Fogalmam sincs mit tegyek, szerintetek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, nem jövök ki a családommal és párommal is nagyon csúnyán lett vége. Nincs munkám se pénzem, vagyis semmim és azon gondolkodok, hogy el kéne tűnni itthonról végleg. Szeretnék neki vágni a nagyvilágnak és tapasztalatot szerezni illetve végre élni, mert eddig ez nem volt megengedve nekem. Olyasmire gondolok, hogy 1-2 hónap az egyik városban valami munkával, majd továbbállni. Szeretnék végre világot látni. ÉS tudom, hiába lesz munkám akkor sem leszek boldog, mert most vmi olyan kell ami teljesen új és más, olyan ami még nem volt. Bár ez önző dolog a családra nézve, de még is szeretnék végre önálló lenni, az meg nem megy úgy, hogy nem engednek el még a szomszédba sem. Szerintetek, hogy kezdjek neki, illetve mi a véleményetek erről? Vagy ti mit tennétek a helyemben.

Előre is Köszönöm szépen a válaszokat!



2015. okt. 26. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Maradj a seggeden,keress melót,gyűjts pénzt és UTÁNA lépj le,ha még akarsz.

2. Tanulj nyelvet! Legalább angolt.

3. Ha utazni akarsz és olcsón világot látni: katonaság,hajós melók,"kanapé szörf",segélyszervezetek.

2015. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ez lesz az első dolog, hogy maradjak ahol vagyok, de már elegem van belőle, abból, hogy sehova nem mehetek, nem csinálhatok semmit se amit szeretnék, nem mehetek át a szomszédba és hasonlók. Így sosem leszek önálló.
2015. okt. 26. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:

milyen végzettséged van? mihez értesz?


egy ilyen dologba 0 forinttal belevágni elég necces...ha jól feltalálod magad minden helyzetben és élelmes vagy akkor összejöhet...de anélkül elég rosszul járhatsz...


22F

2015. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én megértelek, én is erre vágyom, valami teljesen másra, újra, új emberekre mindenre, de az elsőnek igaza van. Pénz nélkül nem indulhatsz el. Sajnos az élettől nem mindig azt kapod amit szeretnél és vannak dolgok amikért szívni kell csúnyán fogalmazva. Szóval keress munkát, rakd össze a kis pénzedet, tanulj nyelvet, aztán irány! :-) Elvégre felnőtt ember vagy. Ha indulsz szólj, megyek veled! :-)


Szintén 21L

2015. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Masszőr vagyok
2015. okt. 26. 09:16
 6/8 anonim ***** válasza:
21 éves,masszőr lány,ha csinos,ápolt,bevállalós...akkor vágjon bele!
2015. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged és ennyire vágysz rá, én helyedben már ma beszélnék velük és akár még ma elindulnék ha tehetném.

Miért lenne önzőség családoddal kapcsolatosan?( Ne válaszolj, nem tudnél érvelni mellé.)

2015. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De ha a szomszédba sem engednek át a szüleid, akkor hogyan tudnál elindulni világot látni?

Vagy lelépnél otthonról váratlanul?

Akkor nem fognak kerestetni téged esetleg a rendőrökkel?

De amúgy én is megértelek téged, hiszen mikor, ha nem most huszonévesen éld ki magad, csakhát pénz nélkül valóban eléggé kockázatos ez a dolog.

A másik 21 éves lánnyal szerintem is összefoghatnál, hátha együtt többre jutnátok.

2015. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!