Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem sokára elköltözöm vidékről...

Nem sokára elköltözöm vidékről Budapestre albérletbe idegenekhez, de nagyon félek a magánytól, a megélhetéstől, ti is voltatok hasonló helyzetben, ha igen hogyan kezeltétek, hogyan alakult?

Figyelt kérdés
Igazából már elmúltam 30,de mindig együtt éltem valakivel,dolgoztam külföldön évekig és ott a párommal voltam,de most 3 hónapja itthon élek,de a fővárosban keresek munkát és úgy néz ki hamarosan összejön egy munka,viszont nagyon félek az egyedülléttől,hogy nincs ott senkim. Hajlamos vagyok befelé fordulni, rossz lesz haza menni majd az üres lakásba, vagy a lakótársakhoz, akikkel lehet ki sem fogok jönni.

2015. okt. 28. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.


Ááh nem hinném, hogy itt a fővárosban nem találnál majd barátokat, hiszen külföldön is éltél, így gondolom, hogy jól be tudsz illeszkedni egy új környezetbe.

A párod nem jön veled ide? Vagy már nem vagytok együtt?

Szerintem itt elég könnyű ismeretségeket kötni tulajdonképpen bárhol, szerintem ettől ne félj.

Ha pedig csinos lány vagy, akkor a pasik is hamar felfigyelnek majd rád. ;-)


/41F/

2015. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!