Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti örültök annak, hogy ilyen...

Ti örültök annak, hogy ilyen korán besötétedik már kint, vagy zavar?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szar, ha le akarok menni bringázni meló után már sötét van.
2015. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, én megtartanám a nyári időszámítást egész évre, persze megértem, hogy az a hajnalban kelőknek lenne kellemetlen.
2015. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Az évszakok változása megadja a lehetőséget, hogy nyáron sokkal tovább lehessen világos. A késő ősz és a tél a lakás melegébe behúzódás, a pihenés ideje. Lehet este beszélgetni, társasozni, együtt vacsorázni, gyertyát gyújtani, sok olyan dolgot csinálni, amihez nyáron nincs annyira kedve az embernek, mert inkább a szabadba vágyik.
2015. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egy időre lenne szükség egész évben, az pedig az egyel keletebbi nyári időszámítás... :) akkor nem fél ötkor sötétedne most, hanem fél hétkor... és nyáron meg nem kelne fél ötkor a nap, hanem csak fél 6kor... este legyen tovább világos, ma már senki nem kel fel 4 órakor... vagy nagyon kevesen, ellenben ilyenkor még rengetegen dolgoznak, vagy mindenképpen szükség van világításra, noha nem kellene még, ha kicsit más idő lenne... de hát ugye a politika, hogy olyan idő legyen itt is mint párizsba, nyugaton, csakazért se olyan mint tőlünk keletre, hiába ésszerűtlen, hiába pazarló...

amúgy nagyon rossz persze, és zavar, hogy már sötét van...

2015. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utálom:c
2015. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Zavar, már este 7 kor olyan érzésem van mintha 10-11 óra lenne. 9-fél 10 körül meg olyan álmosság tör rám,régebben 11 fél 12 ig fent voltam,munka mellett.Most meg már tök korán megyek aludni.


De mint akármi másra, ebbe is pár hét alatt átlehet szokni. Pl nekem novemberben meg decemberben már abszolút nincs ezzel problémám. De kell pár hét mire átáll az ember,megszokja. Szar-szar,de ez ellen nem lehet mit tenni.

2015. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Örülök.
2015. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, igazából mindegy.
2015. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki, végre ha sétálok a faluban nem bámulnak meg az öregasszonyok az utcán mert ők a sötéttől félnek és a házukban maradnak, így nyugodtan futni járhatok este.
2015. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem örülök neki, mert nagyon félek sötétben hazamenni az utcán.
2015. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!