Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakit először látok, de...

Valakit először látok, de nagyon nagyon ismerősnek tűnik. Veletek is előfordul ilyen?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban fordul velem elő, hogy új emberekkel találkozom, és már az első találkozáskor nagyon ismerős valaki, pedig 100%, hogy soha nem találkoztunk még. Most például új munkahelyre mentem, és a kollégáim többsége, illetve az épületbe dolgozók közül is nagyon nagyon ismerősek. Ez valami elmebaj lehet? :) Mással is előfordult már ilyen?

2015. okt. 30. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Volt olyan hogy utcán hirtelen megijedtem egy nő szemébe nézve, és nem értettem hogy miért. Tudom hogy a nőt még nem láttam sehol, de a szemeit jól ismertem. Napokkal később jöttem rá hogy középiskolás matektanárom nézett pontosan ugyanúgy.
2015. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tsubba válasza:
Szia! A google keresés eredménye hozott ehhez a kérdéshez. Hasonlót élek át én is az elmúlt hetekben. Az elején még törtem az agyam, hogy honnan ismerős emez, amaz… mostanra felhagytam az ezen való gondolkodással, mert abszurdnak gondolom hogy 10 emberből 7et ismerek valahonnan. Jutottál valamire ezzel kapcsolatban? Mindig fennáll ez a jelenség? Köszönöm , ha válaszolsz!
2023. jan. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!