Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok/gondolnátok,...

Ti mit gondoltok/gondolnátok, ha egy duci lányt látnátok a konditeremben?

Figyelt kérdés

Van rajtam némi felesleg, és egyik barátnőmmel úgy döntöttünk, hogy elmegyünk konditerembe. Csak én igazából kicsit félek, hogy hogyan fognak ott nézni rám, az ilyen kigyúrt, fitt emberek, meg hogy miket fognak gondolni, hogy egy kövér ember megy oda közéjük.

Szóval, akik konditerembe járnak, ti mit gondoltok olyankor, mikor egy ilyen ember megy oda közétek, nem nevetitek ki? Nem szólogattok be nekik, meg nem beszélitek ki?



2015. nov. 1. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószìnű azt gondolják majd ,hogy valamit tenni akarsz magadért ezért vagy ott és ez helyes dolog. Nem kezdte mindenki szupervékonyan és izmosan a kondizást.
2015. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Aki emiatt elítél, annak a véleményével nem kell foglalkozni.

Én is járok és énsem vagyok egy topmodell alkat, de sokat formásodtam azóta, hogy elkezdtem. A véleményem az lenne, hogy tenni akarsz valamit a külsődért és az egészségedért, ez pedig becsületre méltó.

Egy valamit viselek nehezen a konditeremben, az pedig nem ez, hanem ha gépeket támasztva, foglalva azokat pletyiznek, amikor más használná őket.

2015. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ember választja egészséget.
2015. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Azt gondolnám, hogy biztos le akar fogyni. Nem nevetném ki. Senki nem izmosan, fitten születik, aki ilyen tipikus kondinyuszinak néz ki, az már azért az, mert hosszabb ideje oda jár. Ő is kezdte valahol.
2015. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Azt gondolnám, hogy tenni akar az egészsége érdekében és ez jó dolog :)
2015. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy nem nevezném ki, de még a segítségem is felajánlanám :)
2015. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
2-es vagyok. Egy jó tanács. Ha tartotok a rosszallóktól, akkor menjetek kifejezetten olyan konditerembe, ahova csak nők járnak. Általában ott mindig megértőbb emberekkel találkozni. :) Én nagyon szeretem.
2015. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Normális esetben mindenhol segítőkészen fogadnak! De azért ahhoz kell egy normális emberi "belépő". Ha bemész bárhová, köszönj! Ez egy elég alap dolog. Nálunk(ez egy kisebb, családias hely, jó helyen) a csajok 80-90%-a amikor bejön bunkó módon nem köszön, fintorog...
2015. nov. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolnám,hogy jó hogy veszik a fáradságót, és szeretnének leadni kicsit.

Kicsit még erőt is adna ,hogy na ha más is kimer állni,és kitartóan csinálja nekem is menni dog:D szerintem vágjatok bele

2018. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Tisztelném, mert erőt tudott venni magán és tesz a változásért.
2018. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!