Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordulhat olyan dolog...

Előfordulhat olyan dolog boltokban, üzletekben, hogy a bejáratnál az a lopásgátló valami tévesen jelez?

Figyelt kérdés
Ami oda van rakva a bejárathoz és érzékeli, ha mondjuk valaki ki nem fizetett ruhát ki akar onnan vinni, és akkor riaszt. De olyan előfordulhat, hogy tévedésből elkezd riasztani, amikor valaki átmegy rajta, de nem lopott el semmit? Valakivel fordult már ilyen elő?
2015. nov. 1. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem befele menet riasztott be a tesco.


Érdekes módon egy másik áruházban vásárolt cipőre jelzett, ami nem kapható a tescoban.

2015. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Műsoros CD-ket vettem, kifizettem, a pénztáros elhúzta őket a lemágnesező felett, én meg kimentem a kapun, azonnal megszólalt a riasztó. Nem vették túl komolyan, a srác mondta, hogy emeljem fel a szatyrot, amibe pakolták a CD-ket és a kapu felett adjam vissza. Visszaadtam, megint lemágnesezték és a kapu felett visszaadta. Én végig a kapu mögött magadtam, félig az utcán. Később elgondolkodtam rajta, hogy ha a kabátom alá bepakoltam volna pár CD-t, gond nélkül elvihettem volna, annyira természetesnek vették, hogy a kapu jelzett hibásan.
2015. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly szívtam meg így nagyon sokszor.

Állandóan becsipogtam befele illetve kifele is, nagyon ciki volt.

Nem tudtam hogy mégis mi lehet, aztán egyszer mentem be egy üzletbe, természetesen becsipogtam. Jövök ki, szintén csipogás. :) Odajött a biztonsági őr, és mondta, hogy ne aggódjak, látta hogy befele is csipogtam. Megkérdezte, hogy hol vettem a szövetkabátom, mondtam hogy a H&M-be. Kérte, hogy vegyem le, és belül a cimkénél volt valami fém szál. Kiderült, az miatt csipogtam állandóan. :)

Aranyos volt, kivágta ott nekem, és nem is volt utána több csipogás. :)

2015. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy kisebb ruhás boltból kifelé. Mire mondta az eladó "Semmi gond, fizettetek, szóval mehettek", és ennyi volt :)
2015. nov. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,többször is előfordult. Volt aminek meglett az oka,volt aminek nem.
2015. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nemrég történt velem, nagyon ciki volt. A biztonsági őr nagyon kedves volt, mondta, hogy lóbáljam meg a táskám a kapu előtt, de akkor meg nem csipogott be. Nem tudom mi lehetett a gond. Tegnap pedig egy néninek a boltba befelé menet csipogott a kapu.
2015. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Többször is előfordul és mivel én tudom, hogy nem loptam, mindig megkérem a biztonsági őrt, hogyha tudják is mi lehetett az (pénztártól távoztam gond nélkül), ne hagyjanak elsétálni, hanem keressük meg mi volt az. Nem akarok mindig mindenhol csipogni...

Volt hogy vettem egy üzletben egy kabátot. Simán kimentem csipogás nélkül, majd hetek múlva mentem vissza a kabátban és befelé csipogtam. Még jó, hogy nem kifelé...

Volt, hogy kozmetikai terméket vettem, amit nem jól húztak le, így kifelé csipogtam.

Összességében előfordult egy párszor, de nem kell ilyenkor kétségbe esni, főleg ha az ember tudja, hogy semmit nem csinált.


Egy barátom járt nagyon jól. Befelé menet nem volt semmi gond, kifelé sípolt, mint az őrült. Ott vette a kesztyűjét, csak elfelejtette. Amikor bement, összegyűrve volt a kesztyű a zsebében, nem csipogott. Kifelé már a kezén volt, csipogott. Amikor a biztonsági őr megfordította, ismét levette a kesztyűt és gombócban zsebre tette. Átnézték a kosarát, nem csipog, levetették vele a kabátját, nem csipog, cipő, nem csipog, átküldték a kapun, nem csipog, de csak nem engedték el. Hátravitték egy szobába kifaggatni és totál kiforgatták mindenét. Ott volt vagy egy órát, mire rájöttek, hogy a kesztyű az oka. Ezután még végignézték az összes felvételt, hogy merre járt és miket nézett, hogyan viselkedett, mert a kesztyű még mindig kapható volt a boltban. Mivel a felvételek szerint nem is járt a kesztyűk felé és nem volt gyanús mozdulata sem, bocsánatot kértek és elengedték.

2015. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze. Tegnap voltam a boltban, befele is meg kifele is csipogtam, pedig nem volt nálam semmi, csak a pénztárcám, úgyhogy ötletem sincs, mi lehetett. A ruháim is régiek, másik boltban jártam, ott nem csipogtak be. A vicces az, hogy még egy biztonsági őr se jött oda, amikor csipogtam. Megálltam, vártam, hogy majd odajön valaki, de nem jött, úgyhogy eljöttem. Ennyi erővel lophattam volna is, senki le se tojta a csipogást!
2015. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jártam már párszor így, egyszer a tescoban vettem mindenféle cuccot, és ott próbálgattuk fél óráig kitalálni, hogy melyik csipoghat... végül meglett, az egyik tonhalpástétom fedele alatt volt egy mágneschip.
2015. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, sokszor fordult elő, hogy valamit nem húztak le rendesen és akkor átnézik a zacskót és mindenki megy tovább a saját útján.

De olyan is volt, hogy vettem valamit a drogériában, aztán befelé-kifelé becsipogtam a C&A-ban, de mindenki letojta, még biztonsági őr se volt ott. Azt gondoltam, hogy megint rosszul lett lehúzva a csomagom, de sehol máshol nem csipogtam be, úgyhogy biztos rossz volt a kapu.

2015. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!