Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg akarnak verni?!

Meg akarnak verni?!

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány az iskolában aki a suli r.banca. Nekem sosem volt vele semmi bajom, nem is osztálytársam, egyszer se beszéltem vele. Ez a lány cigány. És mondta a barátnőm, hogy látta ahogy rólam beszél és azt röhögi, hogy milyen nyávogós vagyok, ami amúgy nem is igaz. És azt is hallotta a barátnőm hogy azt mondta hogy majd jól megver engem. Csak 16 éves vagyok, ő meg már elmúlt 18 is, a verekedés nem az én műfajom, és én amúgy se ártottam neki semmivel se. Nagyon félek, mert tudom, hogyha visszaütnék akkor rámhívná a többieket is. :( Mit tegyek?

2015. nov. 4. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!

Azért, mert szerinte nyávogós vagy, csak nem fog megverni.

Ne félj!

2015. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tényleg meg akarna verni, pláne ha eddig semmi közötök nem volt egymáshoz. Valószínűleg csak a szája járt... De esetleg kerüld el pár napig és ne szólj vissza akkor sem, ha beléd akarna kötni. De ha el is kerülöd, ezt ne feltűnően tedd, mert azzal felkeltheted az érdeklődését. Ha végképp nem hagyna békén akkor ezt jelzd a tanároknak. De mondom, szerintem holnapra talán már el is felejti...
2015. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Veszel paprikasprayt, aztán ha a cigányállat támadni próbál akkor lefújod vele. Probléma megoldva.
2015. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Haverkodjál normális, férfias fellépésű srácokkal. Nálunk senki sem merte azokat a csajokat kóstolgatni, akikről tudták hogy olyan tökösebb srácuk van, aki ezt személye elleni támadásként értékelné.
2015. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hol tudnék paprikasprayt venni? Nem merek holnap iskolába menni :(
2015. nov. 4. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Verekedős az a lány? megvert már valakit ?
2015. nov. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen...
2015. nov. 9. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2016. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Élek és virulok :D
2016. ápr. 20. 19:11
 10/10 anonim válasza:
Legyen nálad azért mindig egy csavarkulcs biztos ami biztos. :D
2016. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!