Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi dönthetünk arról hogy kibe...

Mi dönthetünk arról hogy kibe szeretünk bele?

Figyelt kérdés

Tudjuk befojásolni azt hogy kibe leszünk szerelmes? Vagy ez olyan dolog hogy mi erről nem dönthetünk?

A szeretet és a szerelem együtt nagyon erős de létezik olyan szerelmi kapcsolat mint a filmekben? Szerintem a szeretetet lehet befojásolni mivel azt szeretjük aki tett azért hogy szeressük, viszont több embert lehet szeretni de csak egybe lehet szerelmesnek lenni. Szerintem az életben egy nagy szerelem van es nincs olyan hogy szerelem első látásra mivel ha jobban bele gondolunk, az igaziba nem a külseje miatt szeretünk bele hanem a belső értékek miatt. Annyit gondolkozok ezen a szerelem dolgon hogy az nem igaz... tudjuk mi azt befolyásolni hogy ki legyen az igazi vagy olyan dolog hogy durrr van egy erzes es nem is tudod hogy miert vagy bele szerelmes? Ti hogy gondoljátok? Irjatok kort is köszi. 15 lány. :) de a fő kerdes az hogy tudjuk e ezt az erzest befojasolni vagy mi errol egyaltalan nem donthetunk? Letezik igaz szerelem egyaltalan myen erzes az? Irjatok le a velemenyeteket. :))))


2015. nov. 4. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Amint a szeretetről írtál, azt többnyire én is úgy gondolom. Meg lehet szeretni valakit azért, mert kiérdemelte és ebből később akár még kialakulhat szerelem is. A szerelem az visszont olyan "durr bele" dolog, egyszer csak beüt mint a villám a spájzablakon és akkor ott van, onnantól kezdve állj meg a talpadon ha bírsz! Van egy nagy szerelem mindenkinek az életében: az első szerelem. Egy férfi pl. örökre szerelmes marad abba a lányba, akibe életében először szerelmes volt, soha sem lesz képes elfelejteni ameddig csak él. Később biztosan lesz más párja, de arra az egyre akkor is mindig emlékezni fog! Ezt tapasztalatból mondom. Meg azt is, hogy létezik szerelem első látásra, megtetszeni és szerelmesnek lenni, hát nagyon keskeny a kettő között a határ. Újabban már olyan is létezik, hogy szerelem első levelezésre, amikor még csak nem is találkoztak egymással. Na az tényleg elég fura dolog... Egy tetszésből egy pillanat alatt lehet szerelem. Még ha csak fellángolás szinten, akkor is. Kort nem írok, mert még valaki félreért és azt hiszi pederaszta vagyok, pedig nem is...
2015. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!