Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jár egy-két normális...

Miért jár egy-két normális életszínvonalon élő ember mezítláb az utcán?

Figyelt kérdés
Van egy csoporttársam, és mindig mezítláb jár az utcán. A ruhája, haja mindig ápolt. Egyszerűen nem értem.

2015. nov. 4. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Én még ilyet nem láttam. Én még ha fizetnének, se tenném pl.: valaki összetört egy üveget, vagy frissen eldobott cigi, éles kő, stb. akármibe beleléphet. Most, hogy így belegondoltam, sokkolt...
2015. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
A cipő tönkreteszi a lábad. Nem arra lett kitalálva az emberi láb, hogy egész nap egy cipőbe legyen begyömöszölve. Az izmok nem tudnak megfelelően működni. Ha valaki a lába elé néz, akkor nem lép bele semmibe.
2015. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Sötétben, tömegben hogy oldod meg a gyalog közlekedést? Egy kisebb üvegcserepet szabad szemmel sem veszel észre.
2015. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Én is mezítláb járnék, de nagyvárosban nem lehet, ezernyi dolog veszélyeztetné a lábamat.
2015. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle.
2015. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát télen ez igen érdekes, mikor fagy, vagy ősszel mikor csípős a levegő. Gratulálok neki. Mezítláb nyáron, tengerparton, megfelelő TISZTA helyeken érdemes, az aszfalton járkálás nem fog a lábon javítani. Nekem a talpam nyáron a fűben is egy észre nem vett éles üveg jól elvágta, kutyaszarba is bele lehet lépni. Mellesleg már léteznek olyan 5 ujjas gumi és vászoncipők, amikben minden ujj külön mozog és dolgozik. Mondjuk nem olcsó.
2015. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Hogy mi? Ez konkrétan melyik bolygón van így? Mert itt a Föld az elmúlt 20 évben egészen biztosan nem láttam ilyet! Előtte sem nagyon! Egyszer láttam egy szerzetest, de az is szandálban és vastag zokniban volt!
2015. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt Berlinben is sok embert láttam mezítláb járkálni az utcán. Mondjuk csak nyáron és csak fiatalokat, akik nyilván valami buliba mentek, vagy onnan jöttek. Egyszer láttam egy elegáns, ötvenes nőt mezítláb a belvárosban, de ő meg hogy mondjam csak.. láthatóan nem volt már szomjas :D Én még soha nem vetemedtem ilyesmire, de egyszer-kétszer, amikor rohadtul fájt a lábam az új cipőben, akkor komolyan irigyeltem azokat, akik ilyenkor gond nélkül lerúgják a lábbelit és hazacsattognak meztelen talpakkal.
2015. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken, Balaton környékén nyáron én is megjátszom. A városban nem próbálnám ki.
2015. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem sok embert tört fel annyira a cipője, hogy inkább kockáztatta, hogy üvegbe léphet...:D

Más indokot én se tudok elképzelni, maximum pikniken venném még le a cipőm nyáron.

2015. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!