Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kissebbségi komplexosom van?

Kissebbségi komplexosom van?

Figyelt kérdés
Mindig flusztrált,ideges vagyok a tömegben,mert én vagyok a legkisebb fiú.Mindig attól félek,hogy azt nézik,hogy milyen kicsi vagyok.Meg,hogy ez van benne az emberekben,hogy kicsi vagyok.A kicsiről én jutok az eszűkbe,a nevemről az jut az eszűkbe,hogy milyen kicsi vagyok.Néha nagyon agresszív is vagyok emiatt.Múltkor valaki azg mondta,hogy cuki vagyok,én meg felrúgtam.Ma is valaki ezzel viccelődött,de sok ember ott volt,ha nem lettek volna ott,szerintem leütöttem volna.Múltkor kitörtem a szobám ajtajának az ablakát.Mondjuk az véletlen volt.Nagyon zavar ez,én egy állat vagyok,nagydarab akarok lenni.166 cm vagyok és 68 kiló.Csak 2 centi választ el a boldogságtól.Úgy érzem,hogy 168 cm-től már átlagos ember lennék,nem törpe.17/F Hogy küzdjem ezt le?

2015. nov. 6. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki azt nondja neked, hogy cuki, azt az arcodra is értheti (én ilyenkor szoktam mondani). Csak bebeszéled magadnak, hogy mindenki a magasságodat nézi. Örjöngd ki magad, és aztán fogadd el a magasságod. Szerintem nincs vele baj, a barátom 165 cm, és nem zavar (bár egy félfejjel vagyok alacsonyabb nála).
2015. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiú mondta és sértésből mondta.
2015. nov. 6. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust, mert ez így nem normális. El kell fogadnod magad, mert így nem lehet élni. Ha meg agreszív is vagy akkor az többet ront mint használ. Hülyeség hogy lenéznének a magasságod miatt, kicsit viccelődnek meg minden, de attól ha jó személyiségű vagy lesznek barátaid és fognak tisztelni, szeretni
2015. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha mégegyszer ezen viccelődik,garantálom,hogy a mentő jön érte.
2015. nov. 7. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Látom nem lehet segíteni rajtad. Nem ez a megoldás...


De nyugodtan vitesd el a mentővel, utána szépen javító intézet, ha 18 leszel meg börtön. ha ezt szeretnéd hajrá!

Nem tudod mivel játszasz, ha olyanok a szülei simán olyan pert akasztanak a nyakadba, hogy a büdös életbe nem tisztázod a vádak alúl, még akkor is ha a sérülés 8 napon korábban gyógyuló

2015. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kisebbségi komplexusod van akkor pszichologusra van szükséged. Ezen kívül agresszív is vagy. Nem látod be hogy te hibázol, nem látsz át az evidensen.


Ha sikerül elfogadnod magad, beismerned akkor keress fel egy szakembert, ha nem akkor élj tovább ahogy most, és ne csodálkozz ha az életedet saját magad napról napra jobban elrontod

2015. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De miért provokálnak engem?Ők bármi következmény nélkül bánthatnak,én meg nem tehetek ellene semmit.
2015. nov. 7. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!