Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha olyannal...

Mit csináltok, ha olyannal maradtok kettesben egy helyiségben, akivel sose beszélgettetek még?

Figyelt kérdés

Néma csend és feszült helyzet alakul ki ebből, vagy próbáltok vele beszélgetni, ismerkedni, hamár kettesben maradtatok?


Pl. iskolában, munkahelyen


2015. nov. 6. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább beszélgetni próbálok, teljesen általános dolgokról, de általában érzem a másikon ha feszeng (ami természetes új közegben). Még ha nem szimpatikus 1-1 kérdést akkor is megér, ha meg retardált módon válaszol, akkor kapja be. Legalább nincs a kínos csend, hanem tudjuk mi a helyzet.
2015. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
közhelyes kérdéseket teszek fel.
2015. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért beszélnék vele? Csak azért mert ketten maradtunk? Én órákig elücsörgök bárki mellett, anélkül, hogy egy hangot is kiadnék. Azért mert csend van, nem kötelező megszakítani. Az ilyen kényszerdumások miatt hallgatok inkább zenét.
2015. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért. Ha van célom az illetővel, beszélek, ha nincs, akkor nem fogok csak azért, hogy ne legyen csend.
2015. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
#3 Buszon, suliban ok, de a munkahelyeden csinálnád ezt egy kollégával? Enyhe parasztság.
2015. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nézem és mosolygok rá, vagy elkezdek vadul maszturbálni, vagy megkérdezem, hogy ugye ön is közülük való? Vagy azt mondom neki, tudom ki küldte.
2015. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# 5 Persze, mert jópofizni, hülye témákon erőlködni aztán nyerő megoldás.
2015. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem szoktam beszélgetni ilyenkor, ha nincs mit neki mondanom. Nem is érzem magam kényelmetlenül. Miért kéne nekem mindenkivel elcseverészni csak azért, mert egy szobában vagyunk? Szerintem sokkal kényelmetlenebb egy erőltetett bájcsevej, mint a csend.
2015. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nem akarok tőle valamit, nem beszélek hozzá.
2015. nov. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!