Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Nightwish-ben milyen sorrend...

A Nightwish-ben milyen sorrendben voltak az énekesek?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg ezt a bandát, és nem tudom kideríteni. Tehát most első énekes Anette vagy Tarja volt? Azt tudom, hogy most Floor a jelenlegi énekes.

2015. nov. 7. 22:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni. Nektek mi a véleményetek róluk?
2015. nov. 7. 22:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Tarja volt az első. :)


Szerintem felesleges összehasonlítgatni őket, mindhármuknak nagyon egyedi hangja és stílusa van. Én mindegyik "korszakot" másért szeretem.

2015. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tarja


Aztán Anette (ott kitört akkor a botrány, hogy egy finn zenekarnak svéd énekese van)


Erre meg most nem hogy nem svéd hanem holland az énekes. Aki véleményem szerint nem jó.


A tarja féle Nightwist-t én nagyon szerettem, manapság nem nagyon hallgatom.


Az Anette féle időszakból, ami két albumot jelöl az Imaginaerum az szerintem benne van a top 3 Nightwish albumban.


Amióta Anette lelépett nem nagyon tudom mivan azzal a bandával, meg nem is érdekel :)

2015. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1997-2005 között Tarja Turunen

2007-2012 között Anette Olzon

2012-óta pedig FloorJansen


Sokan nem szeretik egyik vagy másik énekesnőt. Én személy szerint úgy vagyok ezzel, hogy mindhárom énekesnő valami egyedit, különlegeset vitt a zenekar életébe.

Tarja a különleges hangzásvilágot, Anette a maga bohókás énjével színt és életet. Floor pedig, mivel egyaránt tökéletesen énekel fej és torokhangon is, ezért ha Tuomas jól gondolkozik, vele aztán tényleg kimeríthetetlen lehet az ötletforrása hangzásvilágilag.

2015. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A sorrendet már leírták, nem teszem meg még egyszer.


Vélemény:

Tarja- imádom! Vele ismertem meg és szerettem meg a Nightwish-t. Nagyon jó hangja, stílusa van.


Anette- Nem bírom elviselni. Miután ő lett az énekes nem is hallgattam és nem is foglalkoztam a NW-vel. Próbáltam régen és most is meghallgatni, de nem megy. Nem tetszik.


Floor- Mint említettem nem foglalkoztam a együttessel Tarja kilépése óta, így nem is tudtam hogy megint új énekes van. Véletlenül tudtam meg. Teljesen megvagyok vele elégedve ha lehet ilyet mondani. Jó hangja van, jól is használja a hangját. Nagyon tetszik az új album, és ami különösen szimpatikus hogy a régi, még Tarjának írt zenéket is nagyon jól énekli a Sleeping sun kivételével, azt az egyet véleményem szerint nem lenne szabad neki énekelnie, ott zavaró a más hang, más akcentus, de a többi szám hibátlan.

2015. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A "korszakokat" már leírták, így én is csak a véleményemet hangoztatnám :)

Tarja: Még kiskoromban (11-12 éves lehettem) ismertem meg a Nightwish-t vele. Nagyon tetszett a hangja, arra emlékszem, de annyi idősen még nem nagyon törődtem vele hogy kilépett.

Anette: Ez a korszak kimaradt. Így utólag visszahallgatva, szerintem nem olyan vészes mint ahogy sokan mondják. A hangja nem olyan erős mint Tarja-nak vagy Floor-nak, de az ő idejében készültek a legjobb számok.

Floor: amikor újra rátaláltam a Nightwish-re, akkor már ő volt az énekes. És azon kevesek közé tartozok, akik ismerték Tarja-t is, de mégis Floor-t kedvelik jobban :) Nagyon bírom hogy mennyire változatos a hangja, és a színpadi jelenléte is lenyűgöz! Alig várom hogy decemberben élőben is lássam.

Igaz, az új albumot nem érzem annyira erősnek mint a korábbiakat, de remélem Tuomas-nak vagy még egysmás a tarsolyában! :D

2015. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!