Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mosdóban lányos csoportos...

A mosdóban lányos csoportos pisilésnél ciki nagydolgot is csinálni?

Figyelt kérdés
Legalábbis én annak éreztem. Osztálykiránduláson történt. Kimentünk a lányokkal pisilni, de én közben letudtam a nagydolgom is gyorsan. Szinte egyböl jöttek a furcsa beszólások, mert érezték a szagot és csobbant is...Nagyon kellemetlenül éreztem magam. 17L.
2015. nov. 8. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Az vesse rád az elsö követ aki kiizzadja!
2015. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem az, mindenki szokta csinálni, ez természetes dolog. Nem tehetsz róla, hogy pont akkor jött rád, visszatartani amúgy is egészségtelen. Inkább az a gáz, hogy ők emiatt cikiztek...
2015. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Miért? Nem szabad a wc-n sz.rni?:D

Lehet, hogy ők jobbat sz.rnak. :D:D

Ne törődj vele, ha jön jön. Nem szabad visszatartani.

2015. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

O de gyerekesek lehetnek az osztalytarsaid. Egyaltalan nem ciki, sot sorolhatom aminek ki kell jonnie jojjon ki, inkabb ez jojjon ki mint a mento stb. szolasokat.

A lenyeg, hogy a testi termeszetes folyamatok kozul egyik se ciki. Se a mentruacio, se a pisi, se a kaki, se a puki stb.

Aki emiatt mast cikiz, az gondoljon arra, hohy mas emberek belehalnak abba, hohy belelzarodasuk lesz es nem tudnak kakalni vagy ha valakinek hasmenese lesz es nem tudja visszatartani mar...

En voltam korhazban es azota tudom a kakalas olyan mint a legzes ugyanolyan letfontossagu es hat nem ibolyaillatu.

:-)

2015. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
csoportos pisilés XDDDDDDDDDDD 17 ÉVESEN XDD valami kisegítő osztály? :O
2015. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Mi az, hogy csoportos pisilés??? Miért kell csoportosan pisilni??? ÁÁÁÁ!
2015. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Istenem de jó hogy férfinak születtem. Én tudok egyedül is wc-re járni.
2015. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Így ciki, igen. Ilyenkor nem annyira üríteni, mint sminket igazítani és pletykálni járunk ki együtt. Eléggé fura ilyenkor odadurrantani egy adag szart a többiek orra alá. Minimum odaszólsz ilyenko, hogy "csajok, nekem tényleg dolgom van" és akkor kitakarodik mindenki, aki csak szépítkezni, vagy pofázni ment be... és onnantól neked van igazad, de ez, ahogy te intézted, ez gáz.
2015. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző, én megértem a te nézőpontodat is, de azért gondolj bele, kérlek, nem mindenki olyan oldott (vagy adott életszakaszában nem oldott), hogy ha váratlanul rájön a nagydolog, akkor nyíltan közölni merné a haverjainak, hogy "bocsi, menjetek ki, eléggé rámjött"...


Gyerekkoromban eléggé gátlásos voltam, ez alapján mondom.


Egyébként meg azon az állásponton vagyok, hogy az ürítés minden formája természetes.


Nem is tudom, aki, teszem azt, nem gátlásból, hanem meglátásból tartja ellenzőnek, hogy "haverok egymás előtt nem sz. rnak", az hogyan képzeli el például a kisgyermek gondozást?? Pl a szobatisztaságra nevelést, biliztetést? Csak annyi az érve, hogy "ja hát, az csak kisgyerek"?? Épp olyan emberi lény, mint mi, épp olyan emésztő rendszerrel. Márpedig egy két évesnek szem előtt kell lenni mindig, akkor is, ha biliztetjük.


Szerencsére anno huszonévesen eljutottam olyan közösségekbe, ahol az egymásnak való segítés, a szociális értékek épp úgy természetesek, mint a naturizmus (a természettel összhangban levő nudizmus), vagy az, hogy nem csak koedukáltan zuhanyzunk, hanem a nagydolgunkat is bárki elvégzi egymás előtt, 2 méterre, ugyanakkor tiszteletben tartva, hogy a gátlásosabb személy egyedül szeretné (szintén a természetben) végezni.


Persze 20-30 méteres körzetben akkor is nyilván elsétálhat arra bárki, a közösségből, ezt szoknia kell. És megkérdezzük egymástól, nem zavar-e, hogy épp mi is most végeznénk ugyanazon gödörnél a nagydolgukat, mert ha igen, akkor addig visszatartjuk, vagy elsietünk egy másik gödörhöz.


Nem mellesleg délebbi (és kissé keletebbi) országokban a konkrét mellékhelyiség (mint épület, illetve szoba, wc helyiség) is emésztő gödörből áll, kapaszkodóval, mielőtt bárki civilizálatlannak hinné, hogy a turista hogyan végzi a dolgát az erdőben-, mert az ottani wc helyiségek is épp olyanok, mintha egy erdőben végezné a dolgát az ember, csak hát a helyiségben a gödrön át egy csatornába kerül az ürülék, mint akár a magyarországi wc-k esetén, csak ugye nálunk angol wc-k terjedtek el, de itt is, ott is csatornában folytatódik.

(A turisták számára természetes, amiről írok az erdőben kakilásról.)

2015. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!