Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg sokan?

Miért bámulnak meg sokan?

Figyelt kérdés
Fáj a homlokom ezért ilyet hordok.Csak lilában homlokomra húzva..És sokan bámulnak. [link]

2015. nov. 9. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem mindenkit a nagymamájára emlékeztetsz.Nekem ez az első benyomás. :D


Mi van a homlokoddal?

2015. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
biztos asziszik rákos vagy
2015. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Ritkán látni paraszt asszonyt...
2015. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érzékeny a hidegre. De a hajam kint van belőle. De ha sapkát húzok a homlokomra akkor is bámulnak.
2015. nov. 9. 15:25
 5/10 A kérdező kommentje:
2015. nov. 9. 15:29
 6/10 A kérdező kommentje:
2015. nov. 9. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Túl liheged.Lehet azért bámulnak mert jól áll, szexi vagy benne.Én minden csaj alaposan megnézek, ha sapka can rajra ha kendő ha meztelen meg főleg.


Mivel erre fókuszálsz ez tűnik fel.Mint amikor vesz az ember egy új autót és ügyel rá hogy ne legyen túl átlag...tuti hogy egy hétig minden nap napi 20 ugyanolyan jön vele szemben.Merr erre fókuszál, amúgy fel sem tűnik.

2015. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem éppen mindennapi látvány, ezért nézik. Sok embernek annyira ingerszegény környezetben kell élnie, hogy ez már különlegességnek számít.
2015. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az értelmileg elmaradottak csak ennyire képesek. Bámulni. Pislogás nélkül. Szard le.
2015. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vajon miért? Engem is megbámulnak, mert símaszkban járkálok télen. Ezek nem hétköznapi viseletek, feltűnő lesz tőle az ember, de nekem megéri, hogy nem fagy meg a fejem
2015. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!