Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már hogy senki nem hitt...

Volt már hogy senki nem hitt bennetek, de nektek mégis sikerült megcsinálnotok?

Figyelt kérdés
Milyen volt mikor próbáltak visszahúzni? Esetleg leszólni hogy nem fog menni. Milyen volt utána? Mit éreztél és hogy viselkedtek veled?
2015. nov. 9. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hitték hülye vagyok,mert megszállottan mondtam minek hogy milliomos leszek a totón,meg is álmodtam és 13+1-esem lett!Sosem szabad feledni!

Utána mi történt?Mki irigykedett rám...

2015. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár betű félrement,sorry
2015. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek az ellenkezője is volt már, amikor mindenki azt hitte, hogy ez gyerekjáték lesz, aztán nem sikerült bárhogy próbálkoztam.
2015. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Megettem egy egész vájling spagettit egyedül, amiegy családnak elég, senki nem hitt el, de aztán előttük bezabáltam. Hát utána nagyon tele voltam mint a déli villamos, aztán levágódtam szunyálni.
2015. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem többedszerre sem vettek föl az egyetemre, és volt, aki már mondta, hogy fel kellene adni, meg olyan is volt, aki azt mondta, hogy én gyenge felfogású vagyok... azóta három mesterdiplomám van, egyiket nyugat-európában szereztem, idegen nyelven.., még eddig nem kértek tőlem bocsánatot a károgók... de persze már nem érdekel, akkor viszont sértett nagyon.
2015. nov. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

volt régebben olyan, hogy senki nem hitt bennem, de ma már mindig akad valaki aki hisz bennem és részt vesz a munkában és/vagy támogat...pedig elég nagy terveim vannak magamhoz képest...talán ezért hitetlenkednek annyian, de régen is nagy terveim voltak magamhoz képest és mégis elértem amit akartam...


22F

2015. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!