Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szülők mit tartanak fontosab...

A szülők mit tartanak fontosabbnak? Hogy jó anyagi körülményekkel lássák el a gyereket, vagy jó genetikával?

Figyelt kérdés

Kaptam egy lakást nagynénémtől.


Sok embertől rosszindulatú kritikát kapok ezért, hogy nekem milyen könnyű.


Sajnos az anyagiakon kivül ez a család nem sok mindent adott.


Nem lettem egy szép szál legény sajnos.


De túl sok szeretetet sem kaptam.


Mondjuk igy szociopatává válva ez utobbi hiánya nem annyira nem is égető. Ezek már ilyen örökké gennyesnek maradó sebek.


Kaptam egy lakást, ezért havonta nem kell kifizetnem alsó hangon 50-60 ezret, hogy legyen hol élnem.


Viszont a rossz kinézet miatt hány milliót bukok el? Ebbe kéne belegondolni :(


Érdekes, aki jóképünek született, szinte mindig sikeres lesz, szerény családi háttér ellenére is. Jó családi háttérrel meg aztán a határ a csillagos ég.


2015. nov. 11. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Mikor azt hiszed a kinézeteddel van gond, gondolj Rowan Atkinson-ra. Aztán rájössz, hogy a hozzáállással vannak gondok, nem az arcoddal.
2015. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes válaszolóhoz hozzáfűzném még: és danny de vito? :) Micsoda szép szál legény, mi? :)
2015. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Mit nyarvogsz itt?
2015. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akaratlagosan nem tudják jó genetikával ellátni.
2015. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szülők az ágyban, aztán Jenő jól csináld a jó genetikát szeretném választani, de azért ügyeskedd ki kicsit, hogy jó anyagi körülményekkel is meg nemzzed a kis Elemért.
2015. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, most elképzeltem ahogy anyuka labort csinál a konyhából és kiskötényben mikroszkóp alatt elkezdi kiválogatni a spermiumokat. Majd a korábban levett petesejteket megtermékenyíti és romantikusan, egy nagy fecskendő vagy pulykatöltő segítségével megtermékenyíti magát.

S miután sikeresen világra jött a tökéletes Ödönke, átveszi anyuka a Nobel díjat.

2015. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyik évfolyamtársamnál kevés rondább lányt láttam és most vették fel az egyik mobilgyártóhoz jó állásba. Annyi a különbség, hogy ő tanult amíg te ezen agyaltál.

2015. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
neked sokkal inkáb az érzelmi inteligenciáddal van a baj nem a külsöddel
2015. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek pár kevésbé szép embert és boldognak látom őket, elégedettnek, van munkájuk, családjuk. Nem értem mi a problémád? Nem kellene a randin hülyeséggel traktálni a népet aztán lenne neked is minden.
2015. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz milyen keves eselyed volt egyaltalan arra , hogy megszulessel. Hogy minden ugy jojjon ossze, hogy te megszulethes. Neked ez az egyetlen eselyed volt arra, hogy megismerd az eletet es ez neked, hihetetlen szinte, de bejott. Bejohetett volna egy jokepu, csinos fiu is, de hat az nem te lennel. Orulj, hogy szuleid nem befolyasolhattak a genetikat, nyilvan ok is masmilyen kulsot valasztottak volna es akkor most nem kesereghetnel, hogy istenem, meken bejott es megszulettem
2015. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!