Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kapcsolatfóbia?

Kapcsolatfóbia?

Figyelt kérdés
erröl még nem beszéltem senkinek.19 éves vagyokés már sok lehetőségem lett volna kapcsolatra.volt egy barátom egy hétig akit szerettem de amikor meg akart csokolni nem hagytam neki és nem sokkal azután szakitottam.azért nem hagytam neki mert féltem hogy elrontom és biztos hogy nagyon elbénáztam volna.azért tartózkodom a kapcsolatoktol mert félek kicsit a csóktol(attol hogy elbénáznám) a másik kicsit személyesebb:nem vagyok egy szép látvány alulrol.de télleg nem.ezért se akarok kapcsolatot mert a kapcsolatok ugye elmélyülnek és akkor sor kerül arra is.amire ugy érzem készen is állnék de mivel tudom hogy a partneremnek "az" nem tetszene ezért nem is kezdek kapcsolatba.ez szerintetek hülyeség?mit kéne tennem?szeretnék majd kapcsolatot de ezek miatt nem tudok belekezdeni egybe se mert mindenki sztem csak azt akarja és a párom is elhidegülne tölem.tanácsokat szeretnék kérni.lehet hogy nem a legjobb kategoriába irtam de remélemazért még lessz válasz.19/L

2015. nov. 11. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfóbiáról még nem hallottam bár attól még létezhet.Nálad az alaptalan szorongáson van a hangsúly, mert:


1.Elbénázott csókba még senkj nem halt bele.

2.Gyorsan belejön az ember és természetessé válik.

3.A fiúkat nem érdekli hogy nézel ki "alulról".


Lépd meg amit megszeretnél.

2015. nov. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csókot nem lehet elbénázni....

Ha érzelemből cselekszel, nem lehetséges.

"de mivel tudom" Ezt gondold át.

Te sem tudod hogy csinálod, ő sem, nem tudod milyennek szereti, mert egy ilyen gyökér mint te 100% nem kommunikál.

Szerintem? Igen iszonyat nagy kreténség és elbasztál sk sok évet. Gratulációm ehez.

"mit kéne tennem?" Elkezdeni gondolkodni ha már 19 éves vagy.

csak azt? Sexre gondolsz? Negyere össze olyannal aki csak megakar rakni... az nem kacsolat... Csak úgy mondom.

És te vagy egy idős velem??? Mekkroa szánalom....

2015. nov. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :3 második: most sok mindent mondhatnék de nem teszem mert semmi értelme

további szép napot kívánok mindenkinek

2015. nov. 12. 15:04
 4/4 A kérdező kommentje:
am van akinek számít. + nem tudhatom h kinek mi jön be mert nincs a fejük fölé irva XD
2015. nov. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!