Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul, min...

Mit csinálok rosszul, min változtassak a jövőben, hogy ne legyek kifogva állandóan valamiért?

Figyelt kérdés

Általános iskolában nagyon sok, szinte triviális dologért lettem mindig kifogva, mint az öltözködésem, hogy már megint ötöst kaptam, meg olcsó cipőben járok. Meg mindenféle strébernek neveztek, mert több tanulmányi versenyen is voltam, amelyen helyezést is értem el. 8. osztályra eljött az a szint, hogy azért akartak egyesek megverni, mert balkezes vagyok. (Én is láttam hogy amolyan mondva csinált indokok ezek, de sajnos ezt kellett elszenvednem.) Most középsuliba járok, 10.-es vagyok. Október közepe óta azzal cseszegetnek folyamatosan, hogy sosem volt még barátnőm. De olyan kérdéseket vágnak hozzám, hogy "volt már dolgod puncival?", "tudod, mi az?", "nem kéne már használni azt a himbilimbit a lábad között?". 9. osztály fél éve óta szinte reggelenként sírni támadna kedvem, amikor iskolaidőben kelni kell. Délutánra szinte remeg a kezem a stressztől meg az állandó negatív behatások miatti túlingereltségtől. Volt már többször úgy is, hogy sírva lefeküdtem délután, aztán reggelig fel sem keltem. Néha azt érzem, hogy ha ez így folytatódik, akkor az elmeosztályon kötök ki idegösszeomlással, vagy előbb-utóbb megfogalmazódik bennem az öngyilkossági szándék gondolata.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire kifogva? Mit lehet az ilyenekre válaszolni, hogy lehet lereagálni? Nem szeretnék nyugtatókon élni életem végéig!!!


17/F



2015. nov. 14. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Erősödj meg.Azért kezdenek ki mert tudják hogy gyenge vagy és nem reagálsz.Merj konfrontálódni, az ostobák ilyenek, mindig kikezdik akit ki lehet.Büntesd meg őket.Használd a fájdalmadat.Légy férfi.
2015. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont ez volt meg van, főleg általános iskolában cseszegettek, középiskolában meg inkább a hátam mögött röhögtek rajtam folyton és valamit terjesztettek rólam, azt viszont nem mondta el senki hogy mit. Szóval mindenki csinálta a hülyét hogy ő nem tud az egészről semmit, persze az egész iskola rajtam röhögött valamiért. Lehet te is megkaptad ezt az áldozat szerepet amit én, de amúgy iskolán kívül vannak haverjaid?
2015. nov. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Iskola után majd minden jobb lesz, amikor érettebb emberek közé kerülsz
2015. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rajtam is szórakoztak iskolás koromban, aminek az lett a következménye, hogy magam is elhittem, hogy én ilyen lúzer vagyok. Te ne ess ebbe a hibába. Az, hogy nem csajozol, olcsó cipőben jársz, jó tanuló vagy egyáltalán nem elítélendő dolgok, és csak az olyanok tudnak belekötni ilyenekbe akik semmi hasznosat nem értek el az életben, ezért felvágnak azzal, hogy a szüleik milyen drága cuccokat vettek nekik és sexeltek.
2015. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bele kell verni egy két srác fejébe párat, de olyan tisztességeset..ha egyszer kiállsz magadért onnantól békén hagynak!!! Ezt 100%-ra merem állítani. Arról nem beszélve hogy utána mikor tűkőrbe nézel büszke leszel magadra...ha kikapsz se baj lényeg hogy tudja az összes kis majom hogy veled nem lehet szarakodni mert Te nem tűröd. Ezt a problémát Neked kell orvosolni, más megoldásod nincs. Ha most nem teszel érte hátralevő életed vágod tönkre!!!!! Mindig is egy elnyomott,elnyomható,depressziós,mindenféle gátlásokkal küszködő manus leszel...rossz esetben a folytonos stressz miatt meg fogod találni a módját h kiereszd a gőzt: drog,alkohol,asszonyverés stb.,stb.! KI KELL ÁLLNOD MAGADÉRT más megoldásod NINCS!
2015. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!