Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a migránsokról?

Mi a véleményetek a migránsokról?

Figyelt kérdés
#Párizs vs. #Migránsok

2015. nov. 16. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Az,hogy egyet sem kellett volna beengedni.

És nem érdekel ha lenáciznak.

2015. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Húzzanak haza és ne engedjenek be többet.
2015. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MrPifta ***** válasza:
20%
Azok, akik menekülnek, olyan helyről jönnek, ahol az efféle lövöldözések mindennaposak. Meg tudom érteni, hogy elmenekülnek onnan, én is ezt tenném. Nem örül senki annak, hogy itt vannak, de emberek, nem tolhatjuk vissza őket a háborús övezetbe. Párizsban pedig nem menekültek öltek, hanem olyanok, akik már régóta ott élnek.
2015. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az ami tegnap vagy egy hete vagy egy honapja.
2015. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy ezek,a vallásuk miatt soha nem fognak integrálódni.Tudni illik ezek gyűlölik a keresztényeket és soha nem fértek meg.Csak vissza kell gondolni a majd 500ével ezelőtti oszmán mozgalomról,elakarták pusztítani a kereszténységet.Szóval akármennyire is akarnak ide beintegrálódni, belülről mindig is utálni fognak minket.Ezért is nem értem a liberálisokat:/
2015. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy idejönnek bszni a rezet dolgozni meg nem akarnak de pénzt azt követelnek
2015. nov. 16. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vegyes érzéseim vannak, már én sem tudom, hányadán állok ebben a témában.

Egyrészt, sajnálom őket. Egy olyan helyről menekülnek, ahol az életük veszélyben van, a vérengzés mindennapos, békére vágynak.

Másrészről viszont azt látom, hogy egy más kultúrából származnak, ami nem feltétlen lenne baj, de nem akarnak a mi kultúránkhoz igazodni. Sokak írni-olvasni sem tudnak, hallottam olyan eseteket, hogy megtanulni sem akarják, dolgozni nem akarnak, viszont állandóan elégedetlenkednek a helyzetükkel. Nyilván van kivétel, nem is kevés. De tény, ami tény: ha ide akarnak jönni, nekik kell(ene) alkalmazkodni hozzánk.

2015. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Irtani a tetveket!!
2019. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!