Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz velem ha intellektuáli...

Mi lesz velem ha intellektuálisan szinte teljesen kiégtem érettségi után?

Figyelt kérdés

Remélem a kérdést legalább jól írtam le

Az a helyzet,hogy már egyáltalán nem akarok "okos" lenni,nem akarok tanulni semmit így 2 évvel érettségi után.Középiskolában még tele voltam tervekkel,hogy majd bankár,csillagász vagy programozó leszek,most viszont semmi,lassan nincs is olyan dolog amit szívesen csinálnék(olyan amire van is lehetőségem).


Lehet köze annak ehhez,hogy kb 10 éve nincsenek barátaim?Szinte csak a gépet nyomkodom szabadidőmben,mert nem tudok emberekkel barátkozni.Barátnőm se volt még sose.Nincs életcélom,nincs motivációm.

Mellette a szüleim meg várják,hogy végezzem el az egyetemet,én meg csak húzom az időt,annyi "szerencsém" van,hogy mivel kollégiumba vagyok így félév végéig nem is tudják mit csináltam egész félévben,csak titkolózok,nem mondok el semmit.


Jelenleg ott tartok,hogy inkább elmondom,hogy abbahagyom az egyetemet(legalábbis egyelőre),és tanulok valami szakmát.Itt van a gond,mivel fogalmam sincs mit válasszak.Azzal mégse állhatok eléjük,hogy nem tudom mit akarok de otthagyom az egyetemet és itthon fogok lógni egész nap.


Olvassak valami önismereti könyvet hátha azzal megyek valamire?Az a baj,ha megint elkezdek valamit tanulni,lehet azt is abbahagyom mert olyan szinten nem tud érdekelni.


2015. nov. 16. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

a magyar ember 25 éves korában meghal, majd 70 évesen eltemetik.


Menj el melózni 240 órában havi 90e-ért. Majd abból a pénzből tarts fent egy albérletet, egyél normálisan, és tegyél félre a szűkösebb időkre... és sírva fogsz visszamenni az egyetemre.

2015. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is, én nem járok be többet órákra, 3 hétig ellézengtem, múlt hét óta dolgozom. (diákmunka) Következő félévet passziváltatom, addig még mindig tudok diákmunkázni, és remélhetőleg addigra sikerül összeszednem magamat.

Szerintem ha nem megy, ne erőltesd. Én csak szülői nyomásra mentem egyetemre.

2015. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!