Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évesen "várja el" egy nő...

Hány évesen "várja el" egy nő egy férfitól hogy saját lakása, albérlete legyen, ne a szüleivel lakjon?

Figyelt kérdés
Én 20 évesen a szüleimmel lakom és előreláthatóan még 3 évig így lesz, mivel az egyetemet a szülővárosomban végzem. Utána valószínűleg kollégista leszek valahol máshol, és ki ki tudja mikor tudok fenntartani magamtól lakást. Félek, hogy később kizáró ok lesz a nőknél az hogy még mindig otthon lakom, általában menekülnek az ilyen pasiktól a lányok. Szóval meddig "nem gáz" otthon lakni?

2015. nov. 17. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
21-22től szerintem.
2015. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Amelyik nőnél az az egyik fő szempont, azt jobb, ha kerülöd.
2015. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 22 évesen már azt is megszólták hogy mi az hogy kollégiumban lakom, 24 évesen meg hogy mi az hogy 3-an vagyunk egy albérletben...tették ezt olyan lányok, akik amúgy otthon élnek... :D
2015. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Altalaban azok a nok varjak ezt el akiknek mar indulasbol szandekuk megcsalni a baratjukat vagy ferjuket. Ugyanis anyos mamaeknal nem lehet.
2015. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
a pénzéhes ringyókra igaz az elsőnek a válasza
2015. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha egy lányt ez zavar, akkor keressen más balekot
2015. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... itt igazából nem az a lényeg, hogy saját. Ha a szüleiddel élsz, de van egy elkerített részed, és - a legfontosabb - tudsz magadról gondoskodni, akkor nem gond. Nagyon sok férfi, aki otthon él, kihasználja az édesanyját, és nem csinál semmit.


Mindemellett én biztos nem mennék fel olyan férfihoz, aki együtt él a szüleivel, gyerekkoromban sem szerettem idegen embereknél vendégeskedni. De hozzám feljöhetünk.

2015. nov. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nő a mai helyzetben nem várja el. Amelyik elvárja, az csak biológiailag nő.
nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!