Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor idegösszeroppanásom...

Most akkor idegösszeroppanásom volt? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Én csak akkor szoktam sírni, ha valami komolyabb bajom van és tegnap ez meg is történt, úgy éreztem, hogy vége és este már nevettem, jól éreztem magam, elhatároztam egy csomó pozitív dolgot. Ma azonban, amikor hazaértem, már elkezdtek megjelenni a "felhők" és megfogalmaztam magamban pár dolgot, pl. hogy hogyan érzem magam, de úgy gondoltam, hogy hamarosan elmúlik. Hazaérve egy csomó kisebb bosszantó dolog ért, amitől egy kicsit bekkattantam, de még ez is elmúlóban volt. Később még pár bosszantó dolog után , amikor neki áltam volna tanulni, akkor kezdődött. Először kicsit elkezdtem sírni, aztán szünet, végül már nevettem és sírtam felváltva elég sokáig. Azon röhögtem kb., hogy mennyire szerencsétlen és elhagyatott vagyok, igazából elég para lett volna, ha valaki ezt kívülről szemléli. Nem tudnám megmondani, de kb. fél óráig tarthatott. Tényleg olyan volt, mintha megőrültem volna.

Az a legrosszabb, hogy most teljesen érdektelen vagyok és nem tudom hogyan tovább. Olyan mintha már csak fekete-fehér lenne a világ.

Eddig még nem mondtam el senkinek és nem is fogom, mert úgy sem értenék meg a súlyát, csak azt gondolnák hogy rossz napom volt vagy drámai hatást akarok kelteni, pedig a kb. 4 éve kezdődött, fölgyülemlett érzések okozták ezt.


Tehát csak annyit kérek, hogy mondjatok valamit, mondhatjátok azt, hogy egy hisztis gyökér vagyok és nézzem meg Afrikában az éhező gyerekeket vagy amit akartok.


2015. nov. 18. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Depressziós vagy
2015. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt idegösszeroppanásod. Egyszerűen nem vagy érzelmileg a topon.
2015. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit, hogy mielőtt hazaértem volna azon gondolkodtam, hogy egy mocskos tolvaj, tömeggyilkos, erőszaktevő, parázna hazug vagyok, akit kitaszított a társadalom, de a kitaszítottak közé sem tartozik, tehát egy olyan rossz ember, aki nem tartozik a rosszak közé, egy másik dimenzióban van egyedül.

Egyébként jó gimibe járok, ott is az osztály egyik legjobb tanulója vagyok, kedves vagyok mindenkivel, bár visszahúzódó, kivéve a barátaimmal. Sokmindenhez értek, tehetséges rajzoló vagyok, csak elég nagy baj van a fejemmel. Azért vagyok szomorú, ami lettem és ami lehettem volna. Igazi lelki társam nincs, bár lehet hogy a bolygón nem lenne egyáltalán.

2015. nov. 18. 19:40
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez jó hír, bár ettől még úgy érzem magam, mintha lelkileg kibeleztek volna.

Viszont előzmény az (talán enyhítő körülmény) hogy ezen a héten, mostanában rengeteget tanultam (hazaértem 4-re megebédeltem és onnantól csak tanultam, nem ettem, ittam).

2015. nov. 18. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak fáradt vagy, érzelmileg kimerült, ennyi... Nem kell ezt túlgondolni, sőt. Megkérdezném, hogy neked jó, hogy ennyire túlagyalsz mindent? Minek hülyeségeken gondolkozni, aminek semmi értelme?


Egy idegösszeroppanás teljesen más. Szerintem egy gyűjtőneve valaminek, amit az orvostudomány sem tud igazán megfogalmazni. Egy barátnőmnek volt. Amikor meghalt a párja egy autóbalesetben és ezt közölték vele. Először csak bambult maga elé órákig, aztán zokogni kezdett és végül képtelen volt megnyugodni, csak zilált és ömlöttek a könnyei. Iszonyú volt nézni. 10-12 óra után bementünk vele az ügyeletre, ahol kapott egy nyugtató injekciót, csak ezután jött egy kicsit rendbe legalább testileg.

2015. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem volt idegösszeroppanásod.


" mocskos tolvaj, tömeggyilkos, erőszaktevő, parázna hazug vagyok, akit kitaszított a társadalom, de a kitaszítottak közé sem tartozik, tehát egy olyan rossz ember, aki nem tartozik a rosszak közé, egy másik dimenzióban van egyedül. "

Loptál? Öltél? Erőszakoltál? Radikális módon k*rválkodtál és brutális hazudozó vagy olyan dolgokkal kapcsolatban, amik komolyak? Ki vagy taszítva? Nem vagy.. Más dimenzióban sem vagy.


Ha tudnád hány 14-23 év közötti fiatal érzi úgy magát mint te.. iszonyat sok. Mindannyian egyedinek érzik a problémájukat, úgy gondolják hogy ezt csak ők érthetik meg. Csakis a gondolataik bántják őket, a külvilág nem foglalkozik ezekkel a dolgokkal. Kimerültél, fáradt vagy, borzalmas kedved van.

Amíg nincs olyan dolog az életedben, ami ellehetetleníti az életed, addig rajtad múlik hogy meddig érzed így magad.

2015. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem de lehet.

Minden esetre írj rám. Segítségre szorulsz.

Realizáció, önértékelési és helyzet felismerési problémák vannak.

2015. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!