Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utcán képtelenség megismerkedn...

Utcán képtelenség megismerkedni másokkal?

Figyelt kérdés
Ott szinte mindenki olyan megközelíthetetlennek és bizalmatlannak tűnik, hogyan lehet akkor idegeneket megismerni? Utcán szerintem sokan nem örülnének neki, ha odamennék beszélgetni
2015. nov. 19. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
És milyen jól gondolod... A bizalom hiányzik az emberekből. Ha oda mész valakihez vagy bolondnak néz, vagy az jár a fejében, hogy mit akarsz kérni, vagy mikor rabolod ki.
2015. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De nem csak az hogy bizalmatlanok, hogy mit akarsz kérni,vagy ki akarod-e rabolni. Ha én megyek az utcán, akkor azért megyek, mert tartok valahova, ahova oda akarok érni. Ez az utcán levésem célja. Ha valaki oda akarna jönni beszélgetni, persze hogy hülyének nézném. Egyrészt azért, mert megyek valahova és nem érek rá ezzel foglalkozni, nincs rá időm, meg nem is érdekel, másrészt ha csak magamból indulok ki, én nem vágyom arra hogy egy vadidegen az utcán meg akarjon ismerni. Meg gondolom azért sokan mások se.
2015. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan lehet idegeneket megismerni, ismerkedni? A való életben, internetet kizárva
2015. nov. 19. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknak igaza van, ilyen értelemben több értelme van szórakozóhelyen próbálkozni ahol az ember nem intézi az ügyeit hanem szórakozni van ott... tehát nyitottam esetleg a dumcsizásra ha épp nincs más dolga :D
2015. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben fokkal nyitottabbnak láttam az embereket.


Az elmúlt 2-3 évben 1 kezemen össze tudom számolni, hány emberrel beszéltem vonaton, buszon hosszabb utazás közben. Korábban meg kb nem volt olyan út, hogy ne lett volna egy beszélgetőpartner, vagy a lányok is nyitottabbak voltak, szinte ők kezdték a beszélgetést.


Most meg max 1-2 esetben látok ismerkedést, mikor jóképű egyedek kerülnek a nők közelébe. Azon kívül mindenki ezerrel nyomja a Tindert, meg a Facebookot. Az a baj, hogy húspiac lett az egész világ.

2015. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!